V sobotu 26.9. a v neděli 27.9. bojovala v Břeclavi nejlepší moravská mládežnická družstva v Přeboru Moravy a o postup do finále Mistrovství ČR družstev. Juniorská družstva Sokola Opava postoupila na finále juniorského šampionátu 3.října doma na Tyršově stadionu od 10 hodin. Juniorky vyhrály třetí kolo před favorizovaným Olympem Brno a junioři byli v neúplné sestavě druzí za Zlínem. Největší opory družstva juniorek - Kateřina Valíková 36bodů, Marie Klapuchová 24 bodů a Barbora Malíková 22 bodů. Z družstva juniorů byli nejlepší bodovači Adam Šubík 26 bodů, Martin Vajda 22 bodů a Michal Špilháček 17 bodů.

Také obě žákovská družstva Sokola Opava na snímku postoupila do finále Mistrovství ČR v Kolíně 4.října. Hoši byli druzí za Vítkovicemi a dívky třetí za Frýdkem-Místkem a Břeclaví. Nejvíc bodovali u chlapců Martin Grulich-31 bodů, Vojtěch Stypa-26 bodů a Jan Krček-22 bodů. Z družstva dívek nejvíc bodovaly Iveta Černíková-18 bodů, Ema Vontrobová-17 bodů, Amálie Šteyerová-10,5 bodů a Adéla Fajkusová-10,5 bodů.