Dne 6.4.2024 se v Poděbradech konal mezinárodní Zlatý mítink v chůzi, kde jsme měli zastoupení v kategorii veteránek, členka skupiny Jany Gellnerové, Ivana Vranková - 2. místo v chůzi na 5 km v čase 29:29.

Gratulujeme k výsledku!

V sobotu 23.3.2024 proběhlo vyhlášení nejúspěšnějších sportovců a kolektivů okresu Opava za rok 2023. Sokol Opava mělo také své zastoupení.

V jednotlivcích juniorů se umístil druhý Pavel Halátek a čtvrtý Štěpán Kavan.

V kolektivech na 4. místě družstvo žen v přespolním běhu.

V dospělých na 9. místě Barbora Malíková.

 

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu !!!

Dne 21.3. proběhlo v Praze vyhlášení sportovců Sokola 2023.

Z našich atletů se v kategorii 19 - 25 let umístil na 1. místě Pavel Halátek, jehož trenérem je Luboš Kummer a na 4. místě Barbora Malíková, svěřenkyně Jany Gellnerové.

Gratulujeme k úspěchu a děkujeme za skvělou reprezentaci Sokola Opava !!!

 

Žáci

Janiš Vít, 09               -    60m – 8.43

Matyáš Bindr,09       -    60m – 8.84  

Jan Bambušek,10     -    60m - 9.24

Mladší žáci

Marek Bittner,11     -   60m - 9.55 PB,     60př. - 13.56 PB

Robert Gilík, 12       -    60m – 9.86,          60př. - 12.57 PB

Matěj Orel, 12         -    60m – 9.88 SB,     60př. - 13.95 PB

Jakub Daníšek,12    -    60m – 10.16 PB,  60př. - 13.65 PB

Eliáš Rehuš,13         -     60m – 10.42 PB, 60př. - 14.77 PB

David Kukol,12       -     60m – 10.62 ,      60př. – 14.57 PB

Žákyně

Ema Kudělová,09   -       60m – 8.45 PB,  60př. - 11.58

Natálie Ondrová,10-      60m – 8.55,        60př. - 11.74

Mia Kudělová,09   -       60m -  8.92 PB,   60př. - 11.03

Ema Czudková, 09 -       60m - 9.30 PB,    60př. – 11.30

Bára Šromová, 09 -        60m – 9.02 PB

Klára Staňková, 09 -       60m – 9.07

Adéla Hostašková,10 –  60m – 9.17 PB

Magda Ondrášková,09- 60m – 9.42

Žákyně mladší

Adéla Staňková, 11  -      60m – 9.27,        60př. 12.57

Adele Kudělová, 12 -       60m – 9.36 PB,  60př. – 13.58 PB

Michaela Stoklasová,11-60m – 9.45 PB,  60př. - 13.00 PB

Veronika Rohlová, 12  -  60m – 9.52 PB,  60př. – 13.05

Ema Neudörflerová,12- 60m – 9.58 PB,   60př. – 14.08

Aneta Bittnerová, 11  -  60m -  9.96,         60př. – 14.09 PB

Alma Kudělová,12 -                60m -10.10 PB,   60př. – 13.00 PB

Michaela Širokáí, 12 -            60m – 10.58 PB,  60př. – 18.28 

Eva Hostášková, 12 -             60m – 9.36

Eliška Chládková, 11 -           60m – 9.60

Veronika Matušincová, 11-  60m – 10.22

Zuzana Matušková,11 -        60m – 10.76 PB

Výsledky skupiny Jany Gellnerové, INDOOR 22.2. 2024, Ostrava

Žactvo

Žůrek  Vincent, 09    –  300m – 37.78 PB limit na MČR žactva

Klimenko Tomáš, 09 – 150m – 18.50 PB limit na MČR

Zouvala Tomáš, 09  -   150m – 18.45 PBlimit na MČR

Janiš Vít, 09               -              150m -  20.32         

Dostál Matyáš,10     -     150m -  18.85, 60m – 7.88

Kudělová Ema, 09   -      150m – 20.76 PB, 60m – 8.51 PB

Staňková Klára, 09  -      60př. – 11.50 =PB, 300m -48.49

Kudělová Mia, 09      -    60př.- 11.47, 300m – 49.11         

Czudková Ema , 09   -   60př. – 11.05, 1500m – 5:31.15

Staňková Adéla, 11 -    60př. – 11.47 PB, 150m – 22.32

Kudělová Adele, 12   -  60m – 9.41, 300m – 51.58 PB

Rohlová Veronika, 12-   60m – 9.63 SB, 300m – 55.33 SB

Mlýnková Marie, 09 -    800m – 2:30.54

Režnarová Kateřina,10 -800m – 2:42.50

 

Zahraničí – členka naší skupiny Barbora Malíková, 01 – třetí start v halové sezóně, Boston Indoor Atlantic Coast Conference 22.-24.2. 2024

400m - rozběh – 53.99, finále – 52.56 – 1. místo a univerzitní titul

Ve statistice ČR – 3. místo na 400m žen, našim cílem jsou štafety v hlavní sezóně a OH 2024

 

Výsledky MČR dorost 24.- 25.2.2024, Ostrava

Neudörfler Jan, 08 –     800m – 2:03.44, finále – 2:04.32 – 8. místo

Holušová Vendula, 08- 800m – 2: 26.85 – 20. místo

Štafeta 4x200m – Hübsch M., Žůrek V., Neudörfler J. – 1:33.14 – 3. místo OR