trenér pan Jiří Lesák

web

Nábor nových tyčkařů každé pondělí 15-16h na Tyršově stadionu na dráze nebo v hale

disciplína pořadí příjmení a jméno nar. výkon oddíl
Tyč dorostenci 1 Kupczak Adrian 2002 4,80 OLIMP Mazancowice
Tyč muži 1 Bárta Dan 1998 4,80 Dukla Praha
Tyč muži 2 Rykl Radoš 1995 4,65 Sokol Hradec Králové
Tyč dorostenci 2 Zuska David 2002 4,50 TEPO Kladno
Tyč muži 3 Böhm Jakub 1984 4,50 Sokol Opava
Tyč muži 4 Kadla Jiří 1997 4,50 SKM Valašské Meziříčí
Tyč junioři 1 Hajzler Sebastian 2001 4,35 AHA Vyškov
Tyč muži 5 Capoušek David 1999 4,05 Sokol Hradec Králové
Tyč muži 6 Kratochvíl Ondřej 1993 3,90 Sokol Opava
Tyč junioři 2 Halíř Pavel 2000 3,90 Sokol Hradec Králové
Tyč žáci 1 Hajzler Mario 2004 3,45 AHA Vyškov
Tyč žáci 2 Krček Jan 2005 3,45 Sokol Opava
Tyč dorostenci 3 Celta Martin 2002 3,30 Sokol Opava
Tyč dorostenci 4 Krejčí Jiří 2003 3,15 Sokol Hradec Králové
Tyč žáci mladší 1 Vajda Jakub 2006 3,00 Sokol Opava
Tyč žáci 3 Vintera Kryštof 2005 2,40 AHA Vyškov
Tyč žáci 4 Berger Denis 2005 2,25 SSK Vítkovice
Tyč muži Stuchlík Michal 1993 NM Sokol Opava
Tyč junioři Kremser Adam 2001 NM Dukla Ban.Bystrica
Tyč muži Červinka Václav 1994 NM Týniště nad Metují

disciplína pořadí příjmení a jméno nar. výkon oddíl
Tyč žačky 1 Joannidu Niki 2004 3,76 SSK Vítkovice
Tyč dorostenky 1 Písková Lucie 2003 3,45 SSK Vítkovice
Tyč juniorky 1 Šustáková Zuzana 2000 3,30 Sokol Opava
Tyč ženy 1 Tomášková Karolína 1999 3,15 Sokol Hradec Králové
Tyč dorostenky 2 Paťavová Natálie 2003 3,15 SKM Valašské Meziříčí
Tyč juniorky 2 Škrobánková Sára 2001 2,85 Sokol Opava
Tyč ml.žačky 1 Hanáková Adéla 2006 2,70 SKM Valašské Meziříčí
Tyč dorostenky 3 Čamlíková Kateřina 2002 2,70 AHA Vyškov
Tyč žačky 2 Ondračková Julie 2004 2,55 SSK Vítkovice
Tyč ženy 2 Hubáčková Denisa 1996 2,55 AHA Vyškov
Tyč ml.žačky 2 Picmausová Tereza 2006 2,10 SSK Vítkovice
Tyč žačky 3 Račanská Tereza 2005 2,10 AHA Vyškov
Tyč přípravka 1 Kermesová Lucie 2009 1,95 SSK Vítkovice
Tyč přípravka 2 Lesáková Michaela 2009 1,95 Sokol Opava
Tyč ml.žačky Suchomelová Alžběta 2007 NM AHA Vyškov

 

Sokolský trojboj dět do 11 let  nar. body trojskok-sedy-přek.běh
trojboj OV ml.žáci 1 Jarma Jan 2010 1324 5,78-77-13,46
trojboj OV ml.žáci 2 Šprinz David 2009 1063 5,23-60-13,53
trojboj OV ml.žáci 3 Škuta Dominik 2013 392 2,93-36-22,19
trojboj OV ml.žáci 4 Binar Ondrášek 2015 330 3,11-27-29,05

trojboj OV ml.žákyně 1 Lesáková Michaela 2009 1514 5,47-96-12,99
trojboj OV ml.žákyně 2 Kermesová Lucie 2009 1331 5,85-74-13,20
trojboj OV ml.žákyně 3 Perun Kristýna 2008 1299 5,95-69-13,17
trojboj OV ml.žákyně 4 Duongová Tereza 2008 1102 5,92-61-14,32
trojboj OV ml.žákyně 5 Hanousková Eliška 2011 817 4,07-61-16,67
trojboj OV ml.žákyně 6 Rozsíval Elen 2012 786 3,74-63-19,15
trojboj OV ml.žákyně 7 Celtová Albínka 2012 773 4,17-55-16,30
trojboj OV ml.žákyně 8 Kovářová Anička 2013 676 3,80-51-21,96
trojboj OV ml.žákyně 9 Šprinzová Sofie 2015 420 2,72-42-59,20