Opavské dlouhodobé tabulky k datu 31.12.2021 muži a ženy vítr
           
60m e. 6,81 Kolarčík Vojtěch 95 2017  
60m e. 6,89 Roman Jan  83 2002  
60m e. 6,89 Rusek Jakub 96 2015  
60m e. 6,93 Formánek Tadeáš 2002 2017 0,6
60m e. 6,99 Žilka Libor 86 2004  
60m e. 7,00 Milo Lukáš  83 2001  
60m e. 7,04 Levay Jaroslav 78 1997  
60m e. 7,05 Záruba Otakar 99 2019  
60m e. 7,06 Vojtek Tomáš 93 2014  
60m e. 7,09 Jarošek Michal 96 2015  
60m e. 7,10 Břečka Petr 62 1982  
60m e. 7,11 Kudlička Jan 88 2007  
60m e. 7,12 Honka Ondřej 93 2011 0,0
60m e. 7,14 Funk Roman 64 1982  
60m e. 7,14 Železnov Petr 81 1998  
60m e. 7,14 Smolka Adam 98 2018 0,9
60m e. 7,15 Kubala Ondřej 85 2003  
60m e. 7,16 Klepek Jiří 91 2013 0,0
60m e. 7,17 Balner Michal 82 2002  
60m e. 7,18 Vaněk Petr 89 2008 2,0
60m e. 7,19 Holuscha Daniel 2002 2019 -1,1
60m e. 7,21 Červeňák Robin 79 1996  
60m e. 7,21 Juřena Radim  74 2000  
60m e. 7,21 Baran Jiří 82 2007 0,5
60m e. 7,21 Holibka Albert 94 2013  
60m e. 7,23 Levay Jiří 87 2005  
60m e. 7,23 Schindler Patrik 92 2011  
60m e. 7,24 Stypa Vojtěch 2006 2021 1,2
60m e. 7,24 Procházka Jiří  86 2004  
60m e. 7,24 w Dzimbaník Martin 2003 2020 2,8
60m e. 7,24 Stypa Vojtěch 2006 2021 1,2
60m e. 7,26 Šenk Richard 2004 2017 -1,8
60m e. 7,27 Lampa Ondřej 99 2018 0,9
60m e. 7,28 Janeček Štěpán 76 2003  
60m e. 7,29 Janeček Ivo 60 1995  
60m e. 7,29 Lukáš Marek 91 2011 0,0
60m e. 7,29 Halátek Pavel 2004 2019 0,3
60m e. 7,30 Vencl Viktor 2002 2018  
60m e. 7,30 Daníšek Radek 86 2003  
60m e. 7,32 Kunc Lukáš 91 2010  
60m e. 7,32 Losky Ondřej 77 1992  
60m e. 7,32 Holibka Albert 94 2011 0,1
60m e. 7,32 Kaštovský Filip 99 2017  
60m e. 7,34 Konvica Jakub 90 2007 2,0
60m e. 7,35 Ciminga Václav 86 2003  
60m e. 7,36 Šmatlák Tomáš 93 2011 0,1
60m e. 7,36 Komárek Milan 93 2011 0,0
60m e. 7,36 Rovenský Aleš 93 2012  
60m e. 7,37 Roman Pavel 86 2004 1,4
60m e. 7,37 Bělica David 93 2012  
60m e. 7.38 w Kořínek Jakub 96 2012 2,3
60m e. 7,38 Piskoř Andreas 2001 2020 1,4
           
60m e. 7,78 Follnerová Eva  80 1999 0,9
60m e. 7,88 Veverková Markéta 89 2009 -1,6
60m e. 7,88 Jurčeková Michaela 2001 2016  
60m e. 7,89 Ondraschková Lucie 89 2008  
60m e. 7,92 Konečná Barbora 86 2004  
60m e. 7,93 Matyášková Jana 75 1990  
60m e. 7,94 Rinková Michaela 86 2002  
60m e. 7,94 Harasimová Petra 97 2020 1,6
60m e. 7,96 Fallerová Radka 79 1994  
60m e. 7,99 Brunová Vanda 2002 2018 -1,5
60m e. 8,01 Malíková Barbora 2001 2016 2,0
60m e. 8,04 Burešová Laura 2007 2020 -0,2
60m e. 8,07 Dostálová Veronika 97 2012  
60m e. 8,07 Košárková Lenka 92 2013 0,0
60m e. 8,08 Volná Radana 76 1991 +0,1
60m e. 8,08 Černíková Iveta 2005 2019 1,8
60m e. 8,10 Valíková Kateřina 2002 2021 -0,9
60m e. 8,10 Zemanová Markéta 96 2012  
60m e. 8,10 Klapuchová Marie 2003 2020  
60m e. 8,12 Lhotská Pavlína 82 1997  
60m e. 8,12 Hluchá Vendula 97 2012  
60m e. 8,12 Holoubková Tina 2002 2019 0,5
60m e. 8,13 Geblová Natálie 76 1991  
60m e. 8,13 Šípková Marie 2004 2019 0,5
60m e. 8,15 Stratilová Valerie 2001 2020  
60m e. 8,18 Smolková Nikol 2002 2017  
60m e. 8,19 Burešová Laura 2007 2021 0,2
60m e. 8,19 Janáčková Blanka 80 1994  
60m e. 8,19 Schneidrová A. 66 1984  
60m e. 8,20 Konečná Vendula 81 1996  
60m e. 8,22 Vacková Alena 82 1999  
60m e. 8,22 Lichovníková Soňa 82 1999  
60m e. 8,22 Černíková Iveta 2005 2020 1,6
60m e. 8,24 Hájková Barbora 75 1989  
60m e. 8,25 Šustáková Zuzana 2000 2018  
60m e. 8,25 Baroňová Markéta 2002 2018  
60m e. 8,26 Greiplová Romana 82 1997  
60m e. 8,26 Bugárová Markéta 2006 2021 0,2
60m e. 8,26 Klapuchová Marie 2003 2019 0,7
60m e. 8,28 Harazimová Karmen 75 1990  
60m e. 8,28 Roženková Alice 78 1992  
60m e. 8,28 Zemková Kateřina 86 2000  
60m e. 8,29 Václavíková Nikola 2000 2015  
60m e. 8,29 Smolková Tereza 2001 2018 -0,2
60m e. 8,30 Bittnerová Michaela 2003 2018  
60m e. 8,31 Janíková Anna 84 1999  
           
60m r. 6,6 Milo Lukáš 83 2000  
60m r. 6,8 Otava Rudolf 33 1953  
60m r. 6,8 Kirschner Petr 48 1967  
60m r. 6,8 Biner Zdeněk 59 1977  
60m r. 6,8 Závěšický Miroslav 58 1977  
60m r. 6,8 Levay Jaroslav 78 1993  
60m r. 6,9 Slanina Jan 49 1967  
60m r. 6,9 Pavelek Zdeněk 57 1975  
60m r. 6,9 Moravec Libor 67 1986  
60m r. 6,9 Kubala Ondřej 85 2000  
60m r. 7,0 Klotzman Hanuš 42 1959  
60m r. 7,0 Augustín Jan 46 1967  
60m r. 7,0 Drlík Helmut 41 1964  
60m r. 7,0 Schneider Vít 43 1966  
60m r. 7,0 Úlehla Rostislav 62 1981  
60m r. 7,0 Kati Jiří 65 1992  
60m r. 7,1 Doupal Rudolf 24 1952  
60m r. 7,1 Bartík Vladimír 40 1960  
60m r. 7,1 Pešat Petr 43 1961  
60m r. 7,1 Kurka František 33 1962  
           
60m r. 7,6 Jarošová Krista 55 1971  
60m r. 7,6 Volná Radana 76 1991  
60m r. 7,6 Fallerová Radka 79 1993  
60m r. 7,6 Konečná Barbora 86 2000  
60m r. 7,7 Nopová Věra 32 1953  
60m r. 7,7 Ondřejová Libuše 50 1967  
60m r. 7,8 Premusová Libuše 51 1967  
60m r. 7,8 Schneidrová A. 66 1982  
60m r. 7,8 Girašková Šárka 68 1982  
60m r. 7,8 Geblová Natálie 76 1991  
60m r. 7,8 Kokošková Vendula 80 1994  
60m r. 7,8 Janáčková Blanka 80 1994  
60m r. 7,8 Konečná Vendula 81 1996  
60m r. 7,8 Lichovníková Soňa 82 1999  
60m r. 7,9 Trojková Renáta 74 1982  
60m r. 7,9 Golobová Kateřina 79 1997  
60m r. 7,9 Lukášková Lenka 86 2000  
60m r. 7,9 Zemková Kateřina 86 2000  
60m r. 7,9 Gorolová Lucie 86 2001  
60m r. 7,9 Rinková Michaela 86 2001  
           
100m e. 10, 71 Kolarčík Vojtěch 95 2014 1,7
100m e. 10, 72 Formánek Tadeáš 2002 2018 1,8
100m e. 10, 86 Roman Jan  83 2002  
100m e. 10, 89 Levay Jaroslav 78 1993  
100m e. 10, 92 Rusek Jakub 96 2015 -0,6
100m e. 10, 94 Břečka Petr 62 1980  
100m e. 10, 95 Baran Jiří 82 2008 0,5
100m e. 10, 95w Milo Lukáš   83 2000 2,4
100m e. 10, 96 Wilczek Kamil 98 2017 1,9
100m e. 11, 04 Levay Jiří 87 2005  
100m e. 11, 06 Vaněk Petr 89 2007 2,0
100m e. 11, 08 Holuscha Daniel 2002 2021 -1,0
100m e. 11, 11 Jarošek Michal 96 2016 0,8
100m e. 11, 13 Kudlička Jan 88 2007 0,7
100m e. 11, 13 w Klepek Jiří 91 2012 5,6
100m e. 11, 14 Milo Lukáš   83 2000  
100m e. 11, 14 Halátek Pavel 2004 2020 0,4
100m e. 11, 15 Konvica Robin 88 2006  
100m e. 11, 17 Dzimbaník Martin 2003 2020 0,4
100m e. 11, 18 Holibka Albert 94 2013 0,1
100m e. 11, 19 Ciminga Václav 86 2005 0,3
100m e. 11, 20 w Šmatlák Tomáš 93 2011 3,3
100m e. 11, 22 Schindler Patrik 92 2011 -0,8
100m e. 11, 22 Vojtek Tomáš 93 2012 -0,2
100m e. 11, 23 Juřena Radim  74 1999 1,8
100m e. 11, 23 Honka Ondřej 93 2009 0,1
100m e. 11, 24 Mařádek Miroslav 62 1980  
100m e. 11, 24 Železnov Petr 81 1998  
100m e. 11, 27 Štencel Jiří 66 1984  
100m e. 11, 28 Jahoda Petr 87 2010 1,8
100m e. 11, 28 Záruba Otakar 99 2020 0,9
100m e. 11, 29 Smolka Adam 98 2018 1,0
100m e. 11, 30 Daníšek Radek 86 2006 1,7
100m e. 11, 30 Knybel Radek 2001 2020 1,1
100m e. 11, 31 Rovenský Aleš 93 2012 1,0
100m e. 11, 34 Holek Jakub 95 2021 0,9
100m e. 11, 35 Moravec Libor 67 1986  
100m e. 11, 36 Žilka Libor 86 2004 1,8
100m e. 11, 36 Lampa Ondřej 99 2017  
100m e. 11, 37 Kaštovský Filip 99 2017 0,1
100m e. 11, 41 Konvica Jakub 90 2006  
100m e. 11, 41 w Bělica David 93 2012 2,9
100m e. 11, 42 Janeček Štěpán  76 2001  
100m e. 11, 44 Kühnel Herbert 84 2004  
100m e. 11, 45 Kubala Ondřej 85 2003  
100m e. 11, 46 Funk Roman 64 1982  
100m e. 11, 47 Niezgoda Radek 74 1992  
100m e. 11, 47 Přibyl Jakub 83 2001 1,5
100m e. 11, 47 Novák Vlastimil 90 2008  
           
100m e. 12, 08 Malíková Barbora 2001 2018 0,3
100m e. 12, 27 Follnerová Eva 80 1998  
100m e. 12, 35 Válková Bohdana 77 2000  
100m e. 12, 46 Schneidrová Alexandra 66 1984  
100m e. 12, 46 w Košárková Lenka 92 2011 3,9
100m e. 12, 52 Lichovníková Soňa 82 2000  
100m e. 12, 52 Holoubková Tina 2002 2021 1,2
100m e. 12, 52 w Veverková Markéta 89 2011 2,1
100m e. 12, 53 Ondraschková Lucie 89 2007 0,8
100m e. 12, 56 Rinková Michaela 86 2003 1,5
100m e. 12, 57 Volná Radana 76 2000  
100m e. 12, 58 Košárková Lenka 92 2013 1,0
100m e. 12, 60 Harasimová Petra 97 2020 0,8
100m e. 12, 61 Konečná Vendula 81 1997 -1,1
100m e. 12, 62 Jurčeková Michaela 2001 2017 1,6
100m e. 12, 64 Fallerová Radka 79 1996 -0,7
100m e. 12, 64 Vacková Alena 82 1998  
100m e. 12, 68 Konečná Barbora 86 2003 0,1
100m e. 12, 68 w Zemanová Markéta 96 2012 4,0
100m e. 12, 72 Matyašková Jana 75 1990  
100m e. 12, 74 Valíková Kateřina 2002 2021 -0,1
100m e. 12, 76 Dostálová Veronika 97 2014 0,3
100m e. 12, 77 Vavrečková Markéta 95 2012 0,0
100m e. 12, 78 Hubová Klára 80 1999  
100m e. 12, 78 Zemanová Markéta 96 2013 0,8
100m e. 12, 91 Smolková Natálie 97 2019 -1,5
100m e. 12, 92 Brunová Vanda 2003 2018 0,0
100m e. 12, 99 Černíková Iveta 2005 2021 -0,3
100m e. 13, 00 Bugárová Markéta 2006 2021 0,2
100m e. 13, 06 Mičková Martina 63 1981  
100m e. 13, 07 Václavíková Nikola 2000 2016 -1,4
100m e. 13, 09 Šustáková Zuzana 2000 2017 1,1
100m e. 13, 12 w Lošťáková Klára 92 2011 2,6
100m e. 13, 22 Harazimová Karmen 75 1990  
100m e. 13, 24 Smolková Tereza 2001 2018 -0,4
100m e. 13, 25 Janáčková Vendula 68 1986  
100m e. 13, 31 Kroupová Petra 76 1990  
100m e. 13, 32 Hrubá Sylva 72 1989  
100m e. 13, 39 Janyšková Natálie 97 2012 0,0
100m e. 13, 40 Franková Hana 84 2000 0,7
100m e. 13, 40 Režnarová Markéta 96 2012  
100m e. 13, 40 Čajnáková Natali 2005 2021 -0,1
100m e. 13, 46 Fajkusová Adéla 2005 2021 -0,9
100m e. 13, 50 Baroňová Kateřina 2002 2018 1,1
100m e. 13, 51 Bačinová Viktorie 2003 2019 0,8
100m e. 13, 53 Králová Petra 99 2016 -0,1
100m e. 13, 56 w Kupková Pavlína 94 2010 2,3
100m e. 13, 60 Kupková Beáta 2002 2018 -1,4
100m e. 13, 65 Kavecká Alexandra 87 2004  
           
100m r.m. 10, 6 Slanina Jan 49 1968  
100m r.m. 10, 6 Břečka Petr 62 1980  
100m r.m. 10, 6 Levay Jaroslav 78 1993  
100m r.m. 10, 7 Milo Lukáš 83 2000  
100m r.m. 10, 8 Otava Rudolf 31 1951  
100m r.m. 10, 8 Klotzman Hanuš 42 1962  
100m r.m. 10, 8 Schneider Vít 43 1964  
100m r.m. 10, 8 Augustin Jan 46 1970  
100m r.m. 10, 8 Kirschner Petr 48 1970  
100m r.m. 10, 8 Pavelek Zdeněk 57 1975  
100m r.m. 10, 8 Zavěšický Jaroslav 58 1976  
100m r.m. 10, 8 Hájek Zdeněk 63 1982  
100m r.m. 10, 9 Rother Vít 55 1974  
100m r.m. 10, 9 Mařádek Miroslav 62 1981  
100m r.m. 10, 9 Funk Roman 64 1982  
100m r.m. 10, 9 Štencel Jiří 66 1985  
100m r.m. 10, 9 Kati Jiří 65 1988  
100m r.m. 10, 9 Hančil Pavel 70 1988  
           
100m r.m. 11, 9 Follnerová Eva 80 1999  
100m r.m. 12, 0 Jarošová Krista 55 1971  
100m r.m. 12, 1 Ondřejová Libuše 50 1967  
100m r.m. 12, 1 Schneiderová Alexandra 66 1984  
100m r.m. 12, 2 Čecháková Kateřina 61 1981  
100m r.m. 12, 2 Míčková Martina 63 1981  
100m r.m. 12, 3 Nopová Věra 32 1953  
100m r.m. 12, 3 Premusová Libuše 51 1972  
100m r.m. 12, 3 Tylšarová Daniela 63 1980  
100m r.m. 12, 3 Válková Bohdana 77 1999  
100m r.m. 12, 4 Matyašková Jana 75 1990  
100m r.m. 12, 4 Fallerová Radka 79 1996  
100m r.m. 12, 5 Jurozsková Jiřina 44 1965  
100m r.m. 12, 5 Krupová Dagmar 51 1969  
100m r.m. 12, 5 Janáčková Vendula 68 1984  
100m r.m. 12, 6 Pospěchová Iva 42 1962  
100m r.m. 12, 6 Machová Lenka 60 1976  
100m r.m. 12, 7 Wechovská Libuše 61 1976  
100m r.m. 12, 7 Lichovniková Soňa 82 1999  
100m r.m. 12, 7 Herberová Anna 58 1977  
           
200m e. 21, 60 Vaněk Petr 89 2008 1,1
200m e. 21, 77 Holibka Albert 94 2014 -1,3
200m e. 21, 78 Kolarčík Vojtěch 95 2014 h
200m e. 21, 85 Břečka Petr 62 1981  
200m e. 21, 90 Formánek Tadeáš 2002 2018 0,6
200m e. 21, 92 Milo Lukáš  83 2000  
200m e. 21, 96 Roman Jan  83 2001  
200m e. 22, 06w Rusek Jakub 96 2014 2,4
200m e. 22, 07 Halátek Pavel 2004 2021 1,0
200m e. 22, 10 Wilczek Kamil 98 2017 1,1
200m e. 22, 12 Holuscha Daniel 2002 2021 0,2
200m e. 22, 13 Smolka Adam 98 2021 1,4
200m e. 22, 23 Baran Jiří 82 2008  
200m e. 22, 28 Rusek Jakub 96 2014 1,3
200m e. 22, 31 Levay Jiří 87 2005  
200m e. 22, 38 Konvica Robin 88 2006  
200m e. 22, 41 Lampa Ondřej 99 2017 1,1
200m e. 22, 43 Schindler Patrik 92 2011 0,8
200m e. 22, 45 Konvica Jakub 90 2007 1,3
200m e. 22, 47 Juřena Radim  74 1999  
200m e. 22, 48 Jarošek Michal 96 2016 1,7
200m e. 22, 53 Levay Jaroslav 78 1994  
200m e. 22, 57 w Šmatlák Tomáš 93 2011 3,2
200m e. 22, 58 Dzimbaník Martin 2003 2020 1,4
200m e. 22, 58 Hájek Zdeněk 63 1982  
200m e. 22, 66 Mařádek Miroslav 62 1980  
200m e. 22, 70 Holek Jakub 95 2021 1,0
200m e. 22, 76 Kubala Ondřej  85 2003  
200m e. 22, 78 Kaštovský Filip 99 2018  
200m e. 22, 79 Vojtek Tomáš 93 2012  
200m e. 22, 81 Lukáš Marek 91 2011 1,6
200m e. 22, 81 Knybel Radek 2001 2021 -1,0
200m e. 22, 84 Jahoda Petr 87 2010  
200m e. 22, 86 Daníšek Radek 86 2004 1,3
200m e. 22, 89 Štencel Jiří 66 1984  
200m e. 22, 89 Novák Vlastimil 90 2008 1,4
200m e. 22, 89 Rovenský Aleš 93 2012 0,0
200m e. 22, 97 Žilka Libor 86 2003  
200m e. 23, 06 Klepek Jiří 91 2012 1,1
200m e. 23, 09 Lampa Ondřej 99 2021 -1,0
200m e. 23, 12 Piskoř Andreas 2001 2020 -0,4
200m e. 23, 13 Janeček Štěpán 76 2002  
200m e. 23, 15 Funk Roman 64 1982  
200m e. 23, 17 Havlíček Pavel 81 1998  
200m e. 23, 20 Kühnel Herbert 84 2003  
200m e. 23, 23 Procházka Jiří 86 2004  
           
200m e. 24, 21 Malíková Barbora 2001 2020 0,8
200m e. 25, 10 Follnerová Eva 80 1999 0,6
200m e. 25, 31 Rinková Michaela 86 2003 1,3
200m e. 25, 46 Holoubková Tina 2002 2021 -1,2
200m e. 25, 50 Ondraschková Lucie 89 2008  
200m e. 25, 52 Schneiderová Alexandra 66 1984  
200m e. 25, 65 Veverková Markéta 89 2009 0,7
200m e. 25, 67 Dostálová Veronika 97 2014 0,1
200m e. 25, 83 Válková Bohdana 77 1999  
200m e. 25, 84 Konečná Barbora 86 2004  
200m e. 25, 92 Volná Radana 76 1999  
200m e. 25, 96 Smolková Natálie 97 2019 0,3
200m e. 26, 04 Košárková Lenka 92 2015 2,0
200m e. 26, 25 Hluchá Vendula 97 2012 0,9
200m e. 26, 33 Hubová Klára 80 1999 0,9
200m e. 26, 38 Zemanová Markéta 96 2013 -2,4
200m e. 26, 39 Málková Zuzana 88 2004 0,9
200m e. 26, 48 Fallerová Radka 79 1997  
200m e. 26, 61 Konečná Vendula 81 1997 1,4
200m e. 26, 61 Bugárová Markéta 2006 2021 0,0
200m e. 26, 64 Smolková Tereza 97 2018 1,3
200m e. 26, 67 Jurčeková Michaela 2001 2017 0,0
200m e. 26, 77 Oberherrová Nikol 97 2012 0,8
200m e. 26, 78 Václavíková Nikola 2000 2016 0,3
200m e. 26, 85 Matyášková Hana 75 1992 1,3
200m e. 26, 85 Šípková Marie 2004 2019 0,4
200m e. 26, 93 Václavíková Nikola 2000 2015 -0,7
200m e. 26, 95 Šubíková Petra 74 1990  
200m e. 26, 95 Lichovníková Soňa 82 1999  
200m e. 27, 00 Hrubá Sylva 72 1992  
           
200m r.m. 21, 5 Břečka Petr 62 1980  
200m r.m. 21, 8 Kirschner Petr 48 1968  
200m r.m. 22, 0 Slanina Jan 49 1968  
200m r.m. 22, 0 Augustin Jan 46 1971  
200m r.m. 22, 1 Klotzman Hanuš 42 1965  
200m r.m. 22, 1 Hájek Zdeněk 63 1979  
200m r.m. 22, 1 Pavelek Zdeněk 57 1979  
200m r.m. 22, 1 Funk Roman 64 1982  
200m r.m. 22, 2 Břečka František 58 1976  
200m r.m. 22, 2 Mařádek Miroslav 62 1980  
200m r.m. 22, 2 Levay Jaroslav 78 1993  
200m r.m. 22, 3 Schneider Vít 43 1965  
200m r.m. 22, 3 Vlček Jan 46 1972  
200m r.m. 22, 5 Biner Zdeněk 59 1978  
200m r.m. 22, 6 Rother Vít 55 1964  
200m r.m. 22, 6 Filipi Ivan 45 1971  
200m r.m. 22, 6 Válek Augustin 53 1972  
200m r.m. 22, 6 Režnák Jaromír 54 1973  
           
200m r.m. 24, 6 Follnerová Eva 80 1999 2,0
200m r.m. 25, 3 Válková Bohdana 77 1999  
200m r.m. 25, 1 Schneiderová Alexandra 66 1983  
200m r.m. 25, 4 Jarošová Krista 55 1971  
200m r.m. 25, 7 Krupová Dagmar 51 1969  
200m r.m. 25, 7 Machová Lenka   1976  
200m r.m. 25, 8 Ondřejová Libuše 50 1969  
200m r.m. 26, 0 Uvírová Dagmar 64 1982  
200m r.m. 26, 1 Hubová Klára 80 1999  
200m r.m. 26, 1 Fallerová Radka 79 1991  
200m r.m. 26, 1 Michalíková Marcela 74 1989  
200m r.m. 26, 2 Tylšarová Daniela 63 1980  
200m r.m. 26, 2 Čecháková Kateřina 64 1982  
200m r.m. 26, 2 Janáčková Vendula 68 1984  
200m r.m. 26, 2 Rinková Michaela 86 2001  
200m r.m. 26, 5 Švajgrová Věra 32 1962  
200m r.m. 26, 6 Škrobánková Romana 71 1989  
200m r.m. 26, 6 Jurozsková Jiřina 44 1963  
           
400m e. 46, 88 Vaněk Petr 89 2008  
400m e. 47, 49 Břečka Petr 62 1981  
400m e. 47, 59 Holibka Albert 94 2014  
400m e. 48, 80 i Smolka Adam 98 2021  
400m e. 49, 00 Pavelek Zdeněk 57 1979  
400m e. 49, 09 Lampa Ondřej 99 2017  
400m e. 49, 13 Holuša Jakub 88 2007  
400m e. 49, 15 Kolarčík Vojtěch 95 2014  
400m e. 49, 31 Rovenský Aleš 93 2012  
400m e. 49, 41 Kaštovský Filip 99 2017  
400m e. 49, 49 Vystrk Tomáš 94 2011  
400m e. 49, 61 Schindler Patrik 92 2010  
400m e. 49, 71 Wilczek Kamil 98 2017  
400m e. 49, 71 Dzimbaník Martin 2003 2020  
400m e. 49, 84 Hájek Zdeněk 63 1982  
400m e. 49, 88 Konvica Robin 88 2006  
400m e. 50, 07 Musila Petr 95 2014  
400m e. 50, 10 Baran Jiří 82 2008  
400m e. 50, 19 Tesař David 95 2013  
400m e. 50, 34 Funk Roman 64 1982  
400m e. 50, 63 Holek Jakub 95 2021  
400m e. 50, 81 Knybel Radek 1 2021  
400m e. 50, 85 Zelený Josef 82 1999  
400m e. 50, 93 Kožiol Jiří 79 1997  
400m e. 50, 96 Stromský Filip 2001 2018  
400m e. 50, 97 Procházka Jiří 86 2004  
400m e. 51, 13 Konečný Michael  95 2014  
400m e. 51, 15 Knitl Jakub 2003 2021  
400m e. 51, 20 Bőhm Tomáš 89 2010  
400m e. 51, 20 Formánek Tadeáš 2002 2018  
400m e. 51, 27 Šmatlák Tomáš 93 2011  
400m e. 51, 32 Groda Adam 2001 2020  
400m e. 51, 42 Onderka Milan  72 1999  
400m e. 51, 48 Zíka Miloš 95 2013  
400m e. 51, 55 Novák Vlastimil 82 2008  
400m e. 51, 55 Němec Lukáš 93 2010  
400m e. 51, 58 Furiš Filip 97 2016  
400m e. 51, 68 Handlíř Karel 73 1992  
400m e. 51, 72 Konvica Robin 88 2008  
400m e. 51, 74 Daníšek Radek 86 2004  
400m e. 51, 75 Boček Radim 99 2021  
400m e. 51, 77 Piskoř Andreas 2001 2020  
400m e. 51, 80 Kirschner Jan 56 1979  
400m e. 51, 84 Otýpka Michal  84 2001  
400m e. 51, 96 Vala Šimon 2001 2020  
400m e. 51, 98 Kudlička Jan 88 2006  
400m e. 52, 07 Výtisk Zbyslav 65 1987  
400m e. 52, 07 Levay Jiří 87 2005  
400m e. 52, 23 Kušnier Juraj 69 1987  
400m e. 52, 23 Hudečka Jakub 80 1998  
400m e. 52, 35 Wagner Petr 92 2008  
400m e. 52, 42 Červeňák Robin 70 1996  
400m e. 52, 53 Halaj Lukáš 92 2008  
400m e. 52, 63 Knybel Radek 2001 2020  
400m e. 52, 73 Pátek Miroslav 79 1999  
400m e. 52, 73 Honka Ondřej 93 2012  
400m e. 52, 77 Sýkora Jan 92 2011  
400m e. 52, 80 Stadler Dominik 89 2007  
400m e. 52, 84 Schuster Marek 93 2012  
400m e. 52, 90 Král David 96 2013  
400m e. 52, 91 Onderka Milan  72 1999  
400m e. 52, 92 Záruba Otakar 99 2020  
400m e. 52, 94 Losky Ondřej 77 1993  
400m e. 52, 95 Palzer Vít 97 2017  
400m e. 52, 98 Vícha Lukáš 2002 2019  
400m e. 53, 17 Lukáš Marek 91 2010  
400m e. 53, 31 Ostrák Daniel 76 1999  
400m e. 53, 43 Smija Jan 68 1984  
           
400m e. 51, 23 Malíková Barbora 2001 2021  
400m e. 55, 74 Rinková Michaela 86 2004  
400m e. 55, 82 Klapuchová Marie 2003 2020  
400m e. 56, 00 Follnerová Eva 80 1999  
400m e. 56, 54 Hluchá Vendula 97 2018  
400m e. 57, 86 Holoubková Tina 2002 2021  
400m e. 58, 11 Ondraschková Lucie 89 2007  
400m e. 58, 20 Málková Zuzana 88 2004  
400m e. 58, 78 Veverková Markéta 89 2014  
400m e. 58, 96 Sobčíková Jana 76 1999  
400m e. 59, 16 Oberherrová Nikol 97 2013  
400m e. 59, 45 Smolková Tereza 2001 2018  
400m e. 59, 89 Holušová Karolína 90 2007  
400m e. 60, 01 Lampová Barbora 95 2017  
400m e. 60, 16 Bittnerová Michaela 2003 2020  
400m e. 60, 17 Bačinová Viktorie 2003 2021  
400m e. 60, 24 Vavrečková Markéta 95 2012  
400m e. 60, 29 Klimasová Simona 78 1998  
400m e. 60, 50 Lichovníková Soňa 82 1999  
400m e. 60, 66 Matyášková Jana 75 1992  
400m e. 60, 75 Wolfová Simona 80 1996  
400m e. 61, 15 Magerová Karolína 2002 2018  
400m e. 61, 23 Holoubková Tina 2002 2020  
400m e. 61, 63 Václavíková Nikola 2000 2016  
400m e. 61, 79 Fajkusová Adéla 2005 2021  
400m e. 61, 87 Rehbergová Jana 73 1989  
400m e. 62, 35 Kavecká Alexandra 87 2004  
400m e. 62, 38 Bobotová Kateřina 83 2000  
400m e. 62, 94 Fussová Markéta 88 2008  
400m e. 63, 02 Follnerová Ivana 83 2002  
400m e. 63, 05 Lošťáková Klára 92 2010  
400m e. 63, 05 Dostálová Veronika 97 2014  
400m e. 63, 08 Musilová Kateřina 88 2005  
400m e. 63, 08 Žídková Lenka 82 1999  
400m e. 63, 63 Fleschmanová Monika 84 2000  
400m e. 63, 88 Hendrychová Šárka 70 1986  
400m e. 63, 94 Urbanská Zuzana 91 2007  
400m e. 64, 05 Smolková Tereza 2001 2020  
400m e. 64, 17 Holušová Karolína 90 2008  
400m e. 64, 22 Vlčková Renáta 70 1986  
400m e. 64, 24 Josífková Lenka 71 1991  
400m e. 64, 43 Schweidlerová Kateřina 93 2011  
400m e. 64, 46 Kupková Pavlína 94 2010  
400m e. 64, 74 Košárková Lenka 92 2011  
400m e. 64, 89 Lošťáková Karolína 95 2012  
           
400m r. 47, 7 Břečka Petr 62 1981  
400m r. 48, 7 Kodrle Čestmír 22 1953  
400m r. 49, 0 Vlček Jan 46 1972  
400m r. 49, 3 Filipi Jan 45 1967  
400m r. 49, 5 Včelka Karel 56 1974  
400m r. 49, 6 Fleischer Jan 50 1973  
400m r. 49, 7 Slanina Jan 49 1967  
400m r. 49, 7 Hájek Zdeněk 63 1980  
400m r. 49, 9 Klotzman Hanuš 42 1966  
400m r. 49, 9 Břečka František 58 1976  
400m r. 49, 9 Tomis Rostislav 58 1978  
400m r. 50, 0 Břečka František 32 1961  
400m r. 50, 0 Peterek Miroslav 55 1977  
400m r. 50, 2 Kirschner Petr 48 1967  
400m r. 50, 2 Režňák Jaromír 54 1973  
400m r. 50, 6 Pavelek Zdeněk 57 1974  
400m r. 50, 7 Raus Pavel 60 1978  
400m r. 50, 7 Kožík Daniel 65 1984  
400m r. 50, 8 Tichý Zbyněk  49 1974  
           
400m r. 57, 1 Pavlíková Jana 54 1975  
400m r. 59, 1 Smolková Tereza 2001 2017  
400m r. 59, 2 Machová Lenka 60 1976  
400m r. 59, 8 Lampová Barbora 95 2017  
400m r. 60, 3 Omastová Petra 75 1992  
400m r. 60, 7 Schneiderová A. 66 1986  
400m r. 60, 9 Vykydalová Jana 77 1993  
400m r. 61, 1 Škrobálková Lenka 65 1982  
400m r. 61, 1 Hnílková Gabriela 75 1991  
400m r. 61, 3 Vašková Radana 75 1991  
400m r. 61, 4 Felixová Bronislava 46 1968  
400m r. 61, 4 Vojáčková Jitka 51 1968  
400m r. 61, 5 Michalíková Michaela 72 1989  
400m r. 61, 6 Tichá Zdena 68 1992  
400m r. 61, 7 Roubíčková Šárka 62 1977  
400m r. 61, 7 Martináková Martina 68 1984  
400m r. 61, 8 Heiserová Jarmila 46 1963  
400m r. 61, 8 Rehbergová Jana 73 1989  
400m r. 62, 0 Mužíková Hana 43 1962  
400m r. 62, 1 Havrlantová Iveta 60 1976  
400m r. 62, 1 Uvírová Dagmar 64 1979  
400m r. 62, 6 Opravilová Jana 55 1972  
           
800m 01:46.15 Holuša Jakub 88 2008  
800m 01:50.43 Vystrk Tomáš 94 2014  
800m 01:51,0 Peterek Miroslav 55 1977  
800m 01:51.87 Tesař David 95 2014  
800m 01:51,8 Kodrle Čestmír 22 1953  
800m 01:52.40 Kožiol Jiří 79 1997  
800m 01:52,5 Fleischer Jan 50 1974  
800m 01:52,6 Tomis Rostislav 58 1978  
800m 01:53.54 Jalový Filip 90 2009  
800m 01:53,6 Černý Vladimír 58 1976  
800m 01:53.79 Halaj Lukáš 92 2010  
800m 01:54.36 Lampa Ondřej 99 2021  
800m 01:54,4 Švajgr Milan 25 1948  
800m 01:54,4 Kuboň Zdeněk 53 1974  
800m 01:54,7 Stuchlík Pavel 50 1976  
800m 01:54,9 Vavrečka Vladimír 69 1992  
800m 01:55,1 Gebel Petr 69 1988  
800m 01:55.15 Boček Radim 99 2021  
800m 01:55.40 Němec Lukáš 93 2011  
800m 01:55,5 Pavelka Jiří 59 1977  
800m 01:55,86 Bőhm Tomáš 89 2010  
800m 01:56,1 Kostřiba Mikuláš 53 1972  
800m 01:56.48 Musila Petr 95 2014  
800m 01:56,5 Pindur Libor 59 1981  
800m 01:56,5 Horák Klaus 43 1967  
800m 01:56,7 Břečka František 32 1958  
800m 01:56.87 Palzer Vít 97 2014  
800m 01:56,9 Hykl Luděk 41 1963  
800m 01:56.95 Sýkora Jan 92 2011  
800m 01:57,4 Miller Pavel 64 1981  
800m 01:57,6 Hartoš Václav 41 1963  
           
800m 02:03.14 Malíková Barbora 2001 2020  
800m 02:03.95 Hluchá Vendula 97 2019  
800m 02:13.45 Hluchá Adéla 2001 2020  
800m 02:14.73 Málková Zuzana 88 2004  
800m 02:15.59 Hluchá Tereza 2001 2020  
800m 02:15,7 Pavlíková Jana 54 1975  
800m 02:16.14 Vavrečková Markéta 95 2015  
800m 02:16.43 Holušová Karolína 90 2007  
800m 02:16.81 Ondraschková Lucie 89 2008  
800m 02:17.36 Krstevová Andrea 87 2010  
800m 02:17,4 Hnílková Gabriela 75 1993  
800m 02:17.44 Mašková Markéta 90 2006  
800m 02:16.07 Lampová Barbora 95 2017  
800m 02:18.38 Musilová Kateřina 88 2005  
800m 02:18.79 Slavíková Hana 84 2004  
800m 02:18,9 Mužíková Hana 43 1962  
800m 02:19.01 Bartošová Simona 2004 2021  
800m 02:19.23 Blahutová Barbora 94 2014  
800m 02:19,7 Michalíková Daniela 72 1989  
800m 02:20.1 Sobčíková Jana 76 1999  
800m 02:21.29 Žídková Lenka 82 2000  
800m 02:22,2 Hlaváčková Lucie 81 1995  
800m 02:22,3 Raková Lenka 78 1992  
800m 02:22,6 Škrobálková Lenka 65 1981  
800m 02:22,6 Kokošková Iva 77 1991  
800m 02:23.0 Tlachová Zuzana 86 2002  
800m 02:23.01 Šavrdová Valerie 2004 2021  
800m 02:23.15 Drősslerová Marie 89 2007  
800m 02:23.34 Petlachová Viktorie 2003 2019  
800m 02:24,2 Pazderová Jana 54 1968  
800m 02:24,3 Josífková Lenka 71 1990  
800m 02:24.57 Schweidlerová Kateřina 93 2011  
800m 02:24.59 Hromadová Alexandra 2002 2017  
800m 02:24,6 Hendrychová Šárka 70 1986  
800m 02:24.7 Kaplerová Jana 79 1994  
800m 02:25,0 Peikertová Vendula 76 1989  
800m 02:25,2 Buláková Dana 63 1979  
800m 02:25,3 Jelenová Kamila 74 1990  
800m 02:25.54 Valíková Eliška 2007 2021  
800m 02:25.6 Schindlerová Martina 79 1994  
800m 02:25.59 Vaculová Radka 87 2003  
800m 02:25,7 Gebauerová Daniela 75 1989  
800m 02:25.76 Janíková Tereza 2002 2017  
800m 02:25.82 Harasimová Petra 97 2013  
800m 02:26,2 Výtisková Ivana 66 1986  
800m 02:26.30 Kirschnerová Nikol 93 2007  
800m 02:26,4 Eichlerová Pavla 65 1984  
800m 02:26.41 Jandáková Darina 85 2002  
800m 02:26.47 Jindrová Vendula 84 1999  
           
1500m 03:41.48 Holuša Jakub 88 2008  
1500m 03:45,8 Sýkora Jiří 54 1980  
1500m 03:50,1 Černý Vladimír 58 1976  
1500m 03:50,1 Konečný Jiří 75 1990  
1500m 03:50.90 Jalový Filip 90 2009  
1500m 03:52,6 Švajgr Milan 25 1952  
1500m 03:52,8 Stuchlík Pavel 50 1976  
1500m 03:54,2 Paterek Miroslav 55 1977  
1500m  03:54.26 Drobík Jaromír 60 1982  
1500m 03:54,4 Fleischer Jan 50 1974  
1500m 03:56,7 Gebel Petr 69 1994  
1500m 03:57.34 Kožiol Jiří 79 1997  
1500m 03:57,8 Mikeska Petr 71 1994  
1500m 03:58.02 Tesař Zbyněk 73 1995  
1500m 03:58.26 Palzer Vít 97 2019  
1500m 03:59,9 Kuboň Zdeněk 53 1974  
1500m 04:00.13 Sýkora Jan 92 2012  
1500m 04:00,5 Reichert Daniel 71 1990  
1500m 04:01,0 Peterek Emil 48 1967  
1500m 04:01,2 Mikeska Stanislav 37 1967  
1500m 04:01,4 Schenk Jiří 30 1950  
1500m 04:02,2 Cihlář Josef 43 1953  
1500m 04:02.70 Kramný Ondřej 2000 2018  
1500m 04:02,8 Kondrát Milan 43 1953  
1500m 04:03,1 Neděla Mojmír  70 1989  
           
1500m 04:25.19 Hluchá Vendula 97 2020  
1500m 04:25.91 Hluchá Adéla 2001 2021  
1500m 04:30.33 Hluchá Tereza 2001 2020  
1500m 04:34.61 Lampová Barbora 95 2021  
1500m 04:38.57 Holušová Karolína 90 2008  
1500m 04:39.03 Hnílková Gabriela 75 1992  
1500m 04:39.30 Blahutová Barbora 94 2015  
1500m 04:47.76 Slavíková Hana 84 2004  
1500m 04:48.02 Bartošová Simona 2004 2021  
1500m 04:48.57 Berková Renata 75 2000  
1500m 04:49.23 Drősslerová Marie 89 2007  
1500m 04:50.18 Žídková Lenka 82 2000  
1500m 04:51,6 Lexová Petra 75 1992  
1500m 04:52,0 Michalíková Michaela 72 1989  
1500m 04:52,4 Raková Lenka 78 1993  
1500m 04:52.53 Krstevová Andrea 87 2010  
1500m 04:54.0 Kokošková Ivana 77 1992  
1500m 04:56.30 Mašková Markéta 90 2006  
1500m 04:58.28 Halfarová Veronika 99 2015  
1500m 04:58,8 Němčíková Eva 67 1984  
1500m 04:59.20 Bartošová Simona 2004 2018  
1500m 05:00.69 Kvášová Barbora 2007 2021  
1500m 05:00.75 Vaculová Radmila 87 2004  
1500m 05:00.85 Lukáčová Marie 91 2008  
1500m 05:01.00 Zachariášová Alice 87 2016  
1500m 05:01.98 Musilová Kateřina 88 2004  
1500m 05:02,3 Halfarová Monika 71 1990  
1500m 05:02,6 Hendrychová Šárka 70 1986  
1500m 05:03,5 Paikertová Vendula 76 1992  
           
3000m 07:58,1 Sýkora Jiří 54 1981  
3000m 08:13,4 Švajgr Milan 25 1952  
3000m 08:23.64 Holuša Jakub 88 2007  
3000m 08:25,7 Mikeska Petr 71 1994  
3000m 08:30,2 Stuchlík Pavel 50 1975  
3000m 08:30,4 Král Ladislav 64 1983  
3000m 08:41,0 Lux Pavel 51 1980  
3000m 08:44,4 Černý Vladimír 58 1976  
3000m 08:47.42 Jalový Filip 90 2009  
3000m 08:48,2 Mikeska Stanislav 37 1967  
3000m 08:48,2 Konečný Jiří 56 1975  
3000m 08:49,5 Gebel Petr 69 1994  
3000m 08:49,8 Novák Přemysl 68 1987  
3000m 08:52,0 Cihlář Josef 40 1963  
3000m 08:52,2 Harazim Slavibor 28 1950  
3000m 08:52,2 Poledník Michal 89 2020  
3000m 08:54.19 Kramný Ondřej 2000 2018  
3000m 08:55,0 Kozel Josef 46 1965  
3000m 08:55,2 Zamec Pavel 59 1977  
3000m 08:58.28 Jančura Jiří 83 2000  
3000m 09:01.47 Rucký Petr 90 2007  
3000m 09:02.14 Beňovič Matěj 96 2014  
           
3000m 09:10.35 Hlaváček Martin 95 2013  
3000m 09:04.04 Wanke Karel 2002 2021  
3000m 09:05.29 Turek Jan 96 2014  
3000m 09:12.22 Kramný Ondřej 2000 2017  
3000m 09:12.71 Schuster Marek 93 2014  
3000m 09:13.67 Hadač Filip 93 2014  
3000m 09:14.51 Kavan Štěpán 2005 2021  
3000m 09:18.2 Palzer Vít 97 2017  
3000m 09:19.22 Kostka Jiří 2002 2021  
3000m 09:19.97 Wittek David 98 2017  
3000m 09:21.74 Vajda Ondřej 2002 2021  
3000m 09:24.76 Stabryn Miroslav 97 2015  
3000m 09:25.67 Baštýř Karel 2001 2019  
3000m 09:29.76 Sýkora Jan 92 2009  
3000m 09:36.37 Král David 96 2013  
3000m 09:36.16 Valík Adam 2003 2020  
3000m 09:36.40 Mička Petr 84 2001  
           
3000m 09:48.59 Hluchá Adéla 2001 2020  
3000m 09:56.49 i Hluchá Tereza 2001 2021  
3000m 09:58.10 Hnílková Gabriela 75 1994  
3000m 10:02.68 Slavíková Hana 84 2005  
3000m 10:04.87 Blahutová Barbora 94 2014  
3000m 10:10.21 Lampová Barbora 95 2020  
3000m 10:16,3 Berková Renáta 75 2000  
3000m 10:23.28 Drősslerová Marie 89 2007  
3000m 10:25.09 Holušová Karolína 90 2009  
3000m 10:37.25 Slaninová Eliška 2005 2021  
3000m 10:37.53 Žídková Lenka 82 2000  
3000m 10:53.41 Mašková Markéta 90 2009  
3000m 10:55.72 Lukáčová Marie 91 2009  
3000m 10:47.4 Raková Lenka 78 1995  
3000m 10:52,8 Lexová Petra 78 1992  
3000m 10:54,3 Paikertová Vendula 76 1993  
3000m 11:14.25 Hertlová Kateřina 81 2004  
3000m 11:18.94 Havalová Zuzana 90 2007  
3000m 11:19.7 Králová Zuzana 86 2002  
3000m 11:28.0 Pokorová Jaroslava 72 2004  
3000m 11:28.23 Valušková Markéta 95 2012  
3000m 11:36,1 Nanková Hana 66 1985  
3000m 11:39.43 Cetlová Magdaléna 2005 2019  
3000m 11:45.8 Gerová Kateřina 72 1997  
3000m 11:52.49 Poláková Lenka 2001 2018  
3000m 11:53.73 Režnarová Markéta 96 2020  
3000m 12:06.75 Lichnovská Tereza 2000 2017  
3000m 12:13,5 Víchová Hana 83 2001  
3000m 12:20.34 Ondrufová Alžběta 91 2007  
3000m 12:25.7 Koslová Milena 72 1995  
3000m 12:26.86 Mlčáková Markéta 96 2014  
3000m 12:28,2 Josífková Lenka 71 1990  
3000m 12:43,9 Volfová Simona 80 1997  
3000m 12:44.19 Králová Kateřina 88 2004  
3000m 12:44,5 Herberová Hana 81 1997  
3000m 12:47,3 Janková Michaela 80 2000  
3000m 12:49.81 Binčíková Vendula 88 2004  
           
5000m 13:25,0 Sýkora Jiří 54 1980  
5000m 14:32,2 Švajgr Milan 25 1952  
5000m 14:44,0 Podola Pavel 60 1989  
5000m 14:49.59 Mikeska Petr 71 1993  
5000m 14:50,0 Stuchlík Pavel 58 1981  
5000m 14:57,5 Gebel Petr 69 1993  
5000m 14:59,7 Král Ladislav 64 1981  
5000m 15:01.35 Jalový Filip 90 2009  
5000m 15:01.50 David Karel 64 1996  
5000m 15:09,4 Konečný Jiří 56 1975  
5000m 15:14,0 Lux Pavel 51 1980  
5000m 15:15,6 Šiška Milan 62 1992  
5000m 15:16,8 Dvorský Pavel 63 1981  
5000m 15:19,5 Prokop Petr 72 1997  
5000m 15:20,6 Duda Stanislav 48 1972  
5000m 15:21,0 Hostašek Rudolf 42 1973  
5000m 15:22,0 Černý Vladimír 58 1976  
5000m 15:24.11 Holuša Jakub 88 2006  
5000m 15:26,5 Zamec Pavel 59 1978  
5000m 15:27,0 Recman Zdeněk 58 1975  
5000m 15:29,0 Vrábel Zdeněk 34 1954  
5000m 15:30.0 Bětík Petr 69 1996  
5000m 15:30,6 Gregořica Emil 50 1974  
           
5000m 17:39.78 Hnílková Gabriela 75 1994  
5000m 17:44.72 Hluchá Adéla 2001 2021  
5000m 17:52,1 Berková Renáta 75 2000  
5000m 17:52.38 Blahutová Barbora 94 2015  
5000m 18:42.46 Lampová Barbora 95 2021  
5000m 18:51.78 Slavíková Hana 84 2005  
5000m 19:54.86 Drősslerová Marie 89 2007  
5000m 20:10.83 Krstevová Andrea 87 2010  
5000m 20:13.2 Šromová Kateřina 72 1996  
5000m 20:22,9 Pokorová Jaroslava 72 1999  
5000m 20:23.0 Gerová Kateřina 72 1997  
5000m 20:25.2 Janková Michaela 80 2000  
5000m 20:57.45 Glovčíková Marie 75 2000  
5000m 21:10.20 Strnadlová Adriana 2005 2020  
5000m 21:44.02 Režnarová Markéta 96 2020  
5000m 22:07,4 Kremserová Jana 74 1999  
5000m 22:38.28 Lichnovská Tereza 2000 2017  
5000m 23:14.41 Fussová Markéta 88 2017  
5000m 23:36.37 Mlčáková Markéta 96 2013  
5000m 22:44,9 Gabzdylová Eva 79 2000  
5000m 24:54,4 Jeřábková Eva 73 1999  
           
10 000 m 28:11.51 Sýkora Jiří 54 1981  
10 000 m 30:41.1 David Karel 64 1996  
10 000 m 31:02.6 Švajgr Milan 25 1952  
10 000 m 31:20.9 Podola Pavel 60 1993  
10 000 m 31:29.36 Mikeska Petr 71 1994  
10 000 m 31:29.4 Stuchlík Pavel 50 1974  
10 000 m 31:48.3 Šiška Milan 62 1993  
10 000 m 31:58.6 Konečný Jiří 56 1975  
10 000 m 32:10.4 Bětík Petr 69 1997  
10 000 m 32:12.8 Duda Stanislav 48 1972  
10 000 m 32:29.8 Harazim  Slavibor   1952  
10 000 m 32:48.4 Běčák Arnošt 40 1971  
10 000 m 32:58.0 Kohout Jiří 25 1953  
10 000 m 32:58.2 Hostašek Rudolf 42 1973  
10 000 m 33:05.4 Lux Pavel 51 1979  
10 000 m 33:42.9 Motyka Lubomír 41 1976  
10 000 m 33:49.6 Smidžar Štefan   1956  
10 000 m 33:51.2 Kajzler Josef 59 1978  
           
půlmaratón 1:29.47 Pokorová Jaroslava 72 2002  
           
maratón 2:12:59 David Karel 64 1996  
maratón 2:24:07 Šiška Milan 62 1992  
maratón 2:28:04 Sýkora Jiří 54 1988  
maratón 2:31:12 Duda Stanislav 48 1974  
maratón 2:31:37 Stuchlík Pavel 50 1984  
maratón 2:34:04 Kohout Jiří 25 1959  
maratón 2:35:07 Bětík Petr 69 2006  
maratón 2:36:21 Hostašek Rudolf 42 1974  
maratón 2:36:27 Hluchník Rudolf 62 1985  
maratón 2:40:11 Motyka Lubomír 41 1979  
maratón 2:43:04 Weiss Josef 48 1972  
maratón 2:51:44 Nanke Werner 37 1979  
maratón 2:54:00 Endl Antonín 54 1987  
maratón 2:55:00 Grabovský Ivan 49 1979  
maratón 2:55:28 Běčák Arnošt 40 1972  
           
maratón 3:19.46 Pokorová Jaroslava 72 2006  
           
60m př e. 8, 26 Kubánek Miroslav 82 2000  
60m př e. 8, 33 Roman Pavel 86 2003  
60m př e. 8, 47 Vojtek Tomáš 93 2014  
60m př e. 8, 48 Lukáš Marek 91 2011  
60m př e. 8, 48 Kudlička Jan 88 2007  
60m př e. 8, 51 Balner Michal 82 2002  
60m př e. 8, 53 Havlíček Pavel 81 1999  
60m př e. 8, 55 Honka Ondřej 93 2015  
60m př e. 8, 57 Špiláček Dominik 83 2001  
60m př e. 8, 68 Weiss Robin 89 2009  
60m př e. 8, 71 Vrána Lukáš 81 2001  
60m př e. 8, 83 Hájek David 96 2016  
60m př e. 8, 90 Holek Jakub 95 2019  
60m př e. 8, 93 Ciminga David 81 2005  
           
60m př e. 8, 64 Harasimová Petra 97 2021  
60m př e. 9, 05 Ondraschková Lucie 89 2008  
60m př e. 9, 08 Gorolová Lucie 86 2002  
60m př e. 9, 62 Šustáková Zuzana 2000 2018  
60m př e. 9, 69 Režnarová Markéta 96 2014  
60m př e. 9, 72 Kaprálková Barbora 86 2002  
60m př e. 9, 60 Stratilová Valerie 2001 2020  
60m př e. 9, 90 Musilová Kateřina 88 2006  
60m př e. 10, 00 Málková Veronika 86 2002  
60m př e. 10, 17 Illíková Sabina 86 2002  
           
100m př. e. 14, 25 Harasimová Petra 97 2021 0,0
100m př. e. 14, 87 Ondraschková Lucie 89 2009 0,0
100m př. e. 15, 03 Dostálová Veronika 97 2014 2,3
100m př. e. 15, 19 Kučerová Milena 75 2000 0,3
100m př. e. 15, 45 Trojková Jitka 77 1996 1,9
100m př. e. 15, 46 Uvírová Dagmar 64 1982  
100m př. e. 15, 64 Sosnová Vanda 67 1983  
100m př. e. 15, 65 Valíková Kateřina 2002 2021 -1,3
100m př. e. 15, 72 Šimečková Jana 66 1982  
100m př. e. 15, 72 Stratilová Valerie 2001 2017  
100m př. e. 15, 75 Málková Zuzana 88 2004 0,4
100m př. e. 15, 86 Jeřábková Eva 73 2000  
100m př. e. 16, 15 Musilová Kateřina 88 2004 1,1
100m př. e. 16, 15 Kavecká Alexandra 87 2004  
100m př. e. 16, 16 Režnarová Markéta 96 2017 1,6
100m př. e. 16, 16 Přibylová Kateřina 99 2020 0,9
100m př. e. 16, 20 Kocurová Hana 83 1999 -1,5
100m př. e. 16, 23 Přibylová Kateřina 99 2021 -0,5
100m př. e. 16, 35 Mročková Vladěna 81 1998  
100m př. e. 16, 36 Šustáková Zuzana 2000 2018 -0,1
100m př. e. 16, 46 Palyzová Veronika 91 2012  
100m př. e. 16, 48 Pospěchová Lenka 62 1980  
100m př. e. 16, 77 Kaprálková Barbora 86 2003  
100m př. e. 16, 92 Lichnovská Bára 2000 2016 0,9
100m př. e. 17, 01 Šteyerová Amálie 2005 2021 -0,7
100m př. e. 17, 06 Černíková Iveta 2005 2021 -1,9
100m př. e. 17, 27 Baroňová Lucie 99 2016 0,2
100m př. e. 17, 40 Jelenová Hana 76 1994 0,3
100m př. e. 17, 47 Kirschnerová Nikola 93 2011  
100m př. e. 17, 50 Neničková Martina 73 1991  
           
100m př.r.m. 14, 6 Uvírová Dagmar 64 1979  
100m př.r.m. 14, 9 Gorolová Lucie 86 2002  
100m př.r.m. 14, 9 Sosnová Vanda 67 1984  
100m př.r.m. 15, 0 Čecháková Kateřina 64 1982  
100m př.r.m. 15, 1 Trojková Jitka 77 1993  
100m př.r.m. 15, 1 Šimečková Jana 66 1982  
100m př.r.m. 15, 2 Chalupová Hana 58 1976  
100m př.r.m. 15, 3 Pospěchová Lenka 62 1980  
100m př.r.m. 15, 4 Janíková Anna 84 1999  
100m př.r.m. 15, 5 Šubiková Petra 74 1990  
100m př.r.m. 15, 8 Jeřábková Eva 73 1999  
100m př.r.m. 15, 9 Fulnečková Jana 55 1973  
100m př.r.m. 16, 0 Herberová Martina 64 1979  
100m př.r.m. 16, 2 Premusová Libuše 51 1971  
100m př.r.m. 16, 3 Kaštovská Renáta 65 1983  
100m př.r.m. 16, 5 Černínová Zdeňka 77 1997  
100m př.r.m. 17, 0 Laňková M. 56 1971  
100m př.r.m. 17, 6 Vybíralová Miluše 65 1982  
100m př.r.m. 17, 6 Králová Hana 65 1985  
           
110m př.e. 15, 03 Balner Michal 82 2001  
110m př.e. 15, 05 Vojtek Tomáš 93 2014 -0,1
110m př.e. 15, 20 Moravec Libor  67 1986  
110m př.e. 15, 43 Handlíř Karel 73 1991  
110m př.e. 15, 43 Kubánek Miroslav 82 1999 -0,2
110m př.e. 15, 47 Smolka Adam 98 2017 0,0
110m př.e. 15, 49 Železnov Petr 81 1997  
110m př.e. 15, 49 Weiss Robin 89 2008  
110m př.e. 15, 59 Hemzal Marek 80 1997  
110m př.e. 15, 64 Honka Ondřej 93 2013 0,9
110m př.e. 15, 66 Roman Pavel 86 2004 1,4
110m př.e. 15, 68 Smija Jan 68 1989  
110m př.e. 15, 72 Ciminga David 81 2005 1,4
110m př.e. 15, 75 Kušnier Juraj 69 1990  
110m př.e. 15, 79 Hennhofer Karel 70 1989  
110m př.e. 15, 80 Vrána Lukáš 80 2000 -0,2
110m př.e. 15, 84 Konečný Michal 95 2014 2,7
110m př.e. 15, 84 Holek Jakub 95 2020 -0,5
110m př.e. 15, 94 Janeček Ivo 60 1979  
110m př.e. 16, 19 Vacula Milan 60 1989  
110m př.e. 16, 31 Havlíček Pavel 81 1998  
110m př.e. 16, 39 Krkoška Radim 76 1996  
110m př.e. 16, 42 Bőhm Jakub 84 2004 1,7
110m př.e. 16, 46 Hubáček Ondřej 83 2003 0,7
110m př.e. 16, 60 Kupčík Kamil 71 1999  
110m př.e. 16, 60 Schindler Patrik 92 2009 1,0
110m př.e. 16, 65 Hájek David 96 2016 0,4
110m př.e. 16, 72 Záruba Otakar 99 2020 -1,0
110m př.e. 16, 84 Paterek Vít 82 2000  
110m př.e. 16, 87 Valeček Petr 73 1992  
110m př.e. 16, 96 Riemel Pavel 86 2004 0,0
110m př.e. 17, 12 Hubáček Ondřej 83 2001  
           
110m př.ruč. 14, 8 Toman Jan 41 1963  
110m př.ruč. 14, 8 Hanák Vladimír 52 1974  
110m př.ruč. 14, 9 Vojtek Miloš 38 1964  
110m př.ruč. 14, 9 Moravec Libor 67 1986  
110m př.ruč. 15, 0 Vlček Jan 46 1971  
110m př.ruč. 15, 1 Kušnier Juraj 69 1990  
110m př.ruč. 15, 1 Handlíř Karel 73 1992  
110m př.ruč. 15, 2 Kurka František 33 1960  
110m př.ruč. 15, 2 Balner Michal 82 2001  
110m př.ruč. 15, 3 Janeček Ivo 60 1978  
110m př.ruč. 15, 4 Tkáč Vladimír 46 1970  
110m př.ruč. 15, 4 Martiník Max 48 1972  
110m př.ruč. 15, 4 Smija Jan 68 1990  
110m př.ruč. 15, 6 Martiník Pavel 46 1969  
110m př.ruč. 15, 6 Vacula Milan 60 1985  
110m př.ruč. 15, 6 Valeček Petr 73 1992  
110m př.ruč. 15, 8 Pika František 44 1964  
110m př.ruč. 15, 8 Lesák Jiří 55 1974  
110m př.ruč. 15, 9 Hulinský Cyril 33 1953  
110m př.ruč. 16, 0 Hennhofer Karel 70 1987  
110m př.ruč. 16, 0 Špiláček Dominik 83 2000  
           
400m př. elektr. 51, 75 Smolka Adam 98 2021  
400m př. elektr. 52, 78 Schindler Patrik 92 2011  
400m př. elektr. 54, 01 Vaněk Petr 89 2008  
400m př. elektr. 54, 23 Smija Jan 68 1990  
400m př. elektr. 54, 46 Holuša Jakub 88 2007  
400m př. elektr. 54, 70 Výtisk Zbyslav 65 1984  
400m př. elektr. 54, 71 Konečný Michal 95 2014  
400m př. elektr. 55, 12 Konvica Robin 88 2006  
400m př. elektr. 55, 56 Procházka Jiří 86 2003  
400m př. elektr. 56, 01 Groda Adam 2001 2020  
400m př. elektr. 56, 44 Kušnier Juraj 69 1987  
400m př. elektr. 56, 66 Navrátil Boris 64 1982  
400m př. elektr. 57, 07 Vala Šimon 2001 2020  
400m př. elektr. 56, 86 Vystrk Tomáš 94 2012  
400m př. elektr. 57, 38 Lampa Ondřej 99 2015  
400m př. elektr. 57, 45 Zíka Miloš 95 2013  
400m př. elektr. 57, 95 Kudlička Jan 88 2006  
400m př. elektr. 58, 14 Balner Michal 82 2003  
400m př. elektr. 58, 93 Holek Jakub 95 2013  
400m př. elektr. 59, 22 Kupčík Kamil 71 1989  
400m př. elektr. 59, 64 Hubáček Ondřej 83 2001  
400m př. elektr. 59, 64 Ciminga David 81 2005  
400m př. elektr. 59, 67 Záruba Otakar 99 2021  
400m př. elektr. 59, 68 Weiss Robin 89 2008  
400m př. elektr. 60, 01 Vala Šimon 2001 2021  
400m př. elektr. 60, 49 Furiš Filip 97 2016  
400m př. elektr. 60, 70 Kratochvíl Ondřej 93 2012  
           
400m př. ručně 53, 8 Vlček Jan 46 1972  
400m př. ručně 54, 2 Smija Jan 68 1990  
400m př. ručně 54, 7 Břečka František 58 1976  
400m př. ručně 54, 9 Kodrle Čestmír   22 1953  
400m př. ručně 55, 0 Fleischer Jan 50 1974  
400m př. ručně 55, 1 Handlíř Karel 73 1989  
400m př. ručně 55, 5 Hartoš Václav 41 1963  
400m př. ručně 55, 7 Tichý Jiří  46 1969  
400m př. ručně 55, 8 Výtisk Zbyslav 65 1984  
400m př. ručně 56, 0 Navrátil Boris 64 1981  
400m př. ručně 56, 2 Kušnier Juraj 69 1988  
400m př. ručně 57, 0 Vaculčík Milan 35 1966  
400m př. ručně 57, 3 Ruta Čestmír  52 1971  
400m př. ručně 57, 3 Kulíšek Dobromil 56 1977  
400m př. ručně 57, 8 Foltýn Arnošt 38 1962  
400m př. ručně 57, 9 Kupčík Kamil 71 1989  
400m př. ručně 57, 9 Haim Rudolf 56 1978  
400m př. ručně 57, 9 Kirschner Jan 56 1975  
400m př. ručně 58, 2 Toman Jan 41 1961  
400m př. ručně 58, 2 Píka František 44 1964  
           
400m př e. 61, 62 Ondraschková Lucie 89 2009  
400m př e. 61, 63 Klapuchová Marie 2003 2021  
400m př e. 62, 08 Režnarová Markéta 96 2015  
400m př e. 64, 85 Musilová Kateřina 88 2005  
400m př e. 65, 76 Janíková Tereza 2002 2018  
400m př e. 66, 37 Kocurová Hana 83 2000  
400m př e. 66, 03 Bačinová Viktorie 2003 2021  
400m př e. 66, 46 Harasimová Petra 97 2013  
400m př e. 66, 47 Bačinová Viktorie 2003 2020  
400m př e. 66, 63 Kavecká Alexandra 87 2004  
400m př e. 67, 52 Oberherrová Nikol 97 2013  
400m př e. 67, 60 Lichnovská Bára 2000 2016  
400m př e. 68, 67 Magerová Karolína 2002 2018  
400m př e. 68, 71 Králová Petra 99 2016  
400m př e. 68, 89 Lichovníková Soňa  82 2000  
400m př e. 69, 85 Bittnerová Michaela 2003 2020  
400m př e. 70, 22 Šustáková Zuzana 2000 2018  
400m př e. 70, 45 Jeřábková Eva 73 1999  
400m př e. 70, 57 Kirschnerová Nikol 93 2011  
400m př e. 70, 67 Mižďochová Lucie 85 2002  
400m př e. 71, 38 Doleží Marie 70 1999  
400m př e. 72, 52 Bláhová Veronika 91 2008  
400m př e. 72, 72 Štěpánová Alena 83 2001  
400m př e. 72, 72 Košárková Lenka 92 2010  
400m př e. 73, 95 Lichnovská Bára 2000 2017  
400m př e. 74, 09 Neničková Martina 75 1991  
400m př e. 75, 90 Urbischová Markéta 93 2010  
400m př e. 77, 20 Lampová Barbora 95 2014  
400m př e. 80, 69 Fussová Markéta 88 2008  
           
400m př. ručně 68, 1 Doleží Marie 70 1990  
400m př. ručně 68, 4 Hnílková Gabriela 75 1991  
400m př. ručně 68, 9 Rehbergová Jana 73 1991  
400m př. ručně 70, 1 Martiníková Martina 68 1984  
400m př. ručně 72, 2 Tymová Květa 68 1984  
400m př. ručně 72, 7 Koslová Milena 72 1995  
           
3000m př 08:50.30 Holuša Jakub 88 2007  
3000m př 09:00,1 Gebel Petr 69 1994  
3000m př 09:06,6 Tesař Zbyněk 73 1994  
3000m př 09:08,4 Sýkora Jiří 54 1998  
3000m př 09:18,8 Bětík Petr 69 1994  
3000m př 09:25,9 Novák Přemysl 68 1987  
3000m př 09:31,1 Kašpárek Miroslav 76 1995  
3000m př 09:34,8 Lux Pavel 51 1979  
3000m př 09:38,1 Král Ladislav 64 1991  
3000m př 09:40.58 Turek Jan 96 2014  
3000m př 09:40.60 Hlaváček Martin 95 2013  
3000m př 09:41,8 Peterek Emil 48 1967  
3000m př 09:42,2 Stuchlík Pavel 50 1976  
3000m př 09:43,3 Šiška Milan 62 1993  
3000m př 09:43.94 Beňovič Matěj 96 2015  
3000m př 09:46.23 Wanke Karel 2002 2021  
3000m př 09:52.71 Boubeníček Jan 88 2007  
3000m př 09:52.74 Rucký Petr 90 2009  
3000m př 09:54,6 Mikeska Petr 62 1980  
3000m př 09:54.74 Skřivánek Petr 94 2012  
3000m př 09:55.31 Wanke Karel 2002 2020  
3000m př 09:55.80 Poledník Michal 89 2020  
3000m př 09:56,5 Podola Pavel 60 1990  
3000m př 09:58,9 Zůna Pavel 60 1990  
3000m př 10:03,4 Holuša Miloš 65 1984  
3000m př 10:04,9 Kajzler Josef 59 1978  
3000m př 10:07.35 Baštýř Karel 2001 2020  
3000m př 10:09.0 Kasalík Radim 81 2013  
3000m př 10:13,7 Pavelek Luděk 58 1985  
3000m př 10:14,6 Bečák Arnošt 40 1968  
3000m př 10:18.29 Alt Václav 91 2009  
3000m př 10:21,0 Motyka Luboš 41 1964  
3000m př 10:24,0 Selinger Josef 38 1958  
           
3000m př 10:55.06 Hluchá Tereza 2001 2020  
3000m př 11:08.99 Blahutová Barbora 94 2015  
3000m př 11:39.20 Režnarová Markéta 96 2015  
3000m př 12:16.07 Zachariášová Alice 87 2016  
3000m př 13:01.80 Lichnovská Tereza 2000 2017  
3000m př 13:38.96 Pokorová Jaroslava 72 2004  
           
výška 206 Baroň Kamil 75 1994  
výška 206 Zeman Jiří 96 2013  
výška 205 Kudlička Jan 88 2007  
výška 204 Burda Jaroslav 44 1964  
výška 201 Klekner Vladimír 60 1978  
výška 201 Lojkášek Ivo 63 1981  
výška 201 Cogan Jiří 64 1982  
výška 201 Havlíček Pavel 81 1999  
výška 201 Špiláček Dominik 83 2001  
výška 201 Gebauer Martin 88 2007  
výška 200 Holec Jan 82 2000  
výška 200 Hoza Jan 74 1991  
výška 200 Hudeczek Roman 73 1992  
výška 200 Fišl Martin 75 1998  
výška 200 Ciminga Václav 86 2003  
výška 200 Zeman Jiří 96 2012  
výška 197 Bezpalec Richard 66 1985  
výška 196 Kummer Luboš 69 1991  
výška 196 Hemzal Marek 80 1996  
výška 196 Klinger Dominik 95 2012  
výška 195 Šrámek Ivo 74 1992  
výška 195 Blažek Jaroslav 78 1994  
výška 195 Fajkus David 80 1998  
výška 195 Martínek Petr 78 1995  
výška 195 Fleger Michal 85 2002  
výška 195 Bőhm Jakub 84 2004  
výška 195 Hájek David 96 2015  
výška 194 Čermák Tomáš 97 2013  
výška 193 Dydowicz Jan 43 1966  
výška 193 Režňák Radek 79 1995  
výška 193 Kocián Stanislav 50 1975  
výška 193 Vajda Roman 70 1992  
výška 193 Capko Jan 99 2014  
           
výška 176 Ondraschková Lucie 89 2009  
výška 175 Věncková Bohdana 69 1984  
výška 175 Smolková Natálie 97 2015  
výška 174 Schindlerová Bohdana 72 1989  
výška 172 Přibylová Kateřina 99 2020  
výška 172 Stratilová Nela 2001 2020  
výška 170 Kaštovská Renáta 65 1981  
výška 170 Káňová Pavla 66 1983  
výška 170 Veselá Martina 75 1990  
výška 170 Málková Veronika 86 2000  
výška 170 Oberherrová Nikol 97 2014  
výška 169 Volná Radana 76 1991  
výška 168 Mižďochová Lucie 85 2002  
výška 167 Hájková Danuše 61 1976  
výška 166 Jelenová Hana 76 1993  
výška 166 Kaprálková Barbora 86 2002  
výška 165 Kučerová Milena 75 1996  
výška 165 Matyščáková Vanda 93 2010  
výška 164 Rudolfová Veronika 78 1992  
výška 164 Kaňoková Lucie 82 1997  
výška 164 Musilová Kateřina 88 2005  
výška 164 Kociánová Michaela 90 2008  
výška 163 Mročková Vladěna 81 1996  
výška 163 Málková Zuzana 88 2004  
výška 163 Dostálová Veronika 97 2014  
výška 163 Smolková Natálie 97 2019  
výška 162 Gerecká Vendula 2000 2015  
výška 162 Kantorová Lucie 2000 2016  
výška 162 Wittassková Tereza 2004 2019  
výška 161 Premusová Miluše 51 1970  
výška 161 Aubrechtová Václava 60 1981  
výška 161 Mališová Karolína 96 2013  
výška 160 Chalupová Jana 58 1973  
výška 160 Uvírová Dagmar 64 1979  
výška 160 Hájková B. 75 1989  
výška 160 Geblová Natálie 76 1991  
výška 160 Holoubková Barbora 80 1997  
výška 160 Sobčíková Jana 76 1999  
výška 160 Melichaříková Taťána 84 2000  
výška 160 Gorolová Lucie 86 2000  
výška 160 Vaculová Radmila 87 2001  
výška 160 Králová Hana 86 2001  
výška 160 Hromková Kateřina 88 2006  
výška 160 Mališová Karolína 96 2012  
           
tyč 561 Kudlička Jan 88 2007  
tyč 525 Honka Ondřej 93 2016  
tyč 516 Balner Michal 82 2003  
tyč 495 Bőhm Jakub 84 2007  
tyč 493 Stuchlík Michal 93 2017  
tyč 486 Holek Jakub 95 2021  
tyč 480 Veverka Tomáš 92 2015  
tyč 475 Kremser Aleš 72 1993  
tyč 470 Lesák Jiří 55 1974  
tyč 470 Šimeček Jakub 91 2008  
tyč 460 Valeček Petr 73 1993  
tyč 460 Vajda Roman 70 1994  
tyč 455 Vavřinčík Alois 62 1982  
tyč 451 Weiss Robin 89 2009  
tyč 450 Vyhnálek Hynek 61 1980  
tyč 450 Riemel Pavel 86 2004  
tyč 450 Krček Jan 2005 2021  
tyč 445 Vacula Milan 60 1986  
tyč 445 Hájek David 95 2016  
tyč 440 Špiláček Dominik 83 2000  
tyč 440 Vojtek Tomáš 93 2014  
tyč 440 Kratochvíl Ondřej 93 2015  
tyč 435 Froněk Pavel 56 1980  
tyč 435 Smolka Luboš 65 1983  
tyč 435 Kupčík Kamil 71 1989  
tyč 430 Sonek Tomáš 74 1994  
tyč 425 Hrubovský Martin 86 2005  
tyč 424 Kadla Jiří 97 2016  
tyč 422 Víteček Vladimír 66 1985  
tyč 421 Kuča Martin 92 2010  
tyč 421 Novák Michal 97 2014  
tyč 420 Přibyla Zdeněk 84 2003  
tyč 420 Sýkora Aleš 85 2004  
tyč 420 Tichý Adam 89 2007  
tyč 415 Lindovský Kamil 63 1981  
tyč 415 Krkoška Radim 76 1997  
tyč 413 Kubala Václav 48 1971  
tyč 410 Valeček Rudolf 48 1971  
tyč 410 Tížek Zdeněk 47 1975  
tyč 410 Martiník Max 48 1975  
tyč 410 Lhotský René 64 1982  
tyč 410 Hrubovský Tomáš 65 1983  
tyč 410 Matuška Valdemar 98 2016  
           
tyč 380 Blanárová Michaela 78 2001  
tyč 380 Kozelková Petra 91 2009  
tyč 375 Šustáková Zuzana 2000 2018  
tyč 374 Janíková Tereza 2002 2017  
tyč 362 Musilová Kateřina 88 2010  
tyč 345 Hrůzová Zuzana 80 2001  
tyč 342 Škrobánková Sára 2001 2016  
tyč 340 Urbanová Marie 80 2000  
tyč 327 Kaprálková Barbora 86 2003  
tyč 310 Málková Zuzana 88 2004  
tyč 304 Klimentová Hana 98 2014  
tyč 302 Vaculová Ivana 87 2003  
tyč 301 Šteyerová Amálie 2005 2021  
tyč 300 Lesáková Michaela 2009 2021  
tyč 281 Halšková Petra 96 2015  
tyč 280 Szalayová Aneta 84 2002  
tyč 280 Vyhnálková Tereza 86 2002  
tyč 275 Mertensová Veronika 2007 2021  
tyč 270 Grodová Sofie 2001 2018  
tyč 266 Sobotíková Eva 95 2012  
tyč 265 Gorolová Lucie 86 2002  
tyč 265 Vladařová Kateřina 2008 2021  
tyč 261 Šmelcerová Adéla 2000 2016  
tyč 255 Jurášová Jana 86 2002  
tyč 244 Šimečková Klára 2001 2017  
tyč 242 Dušková Zora 99 2014  
tyč 240 Beinhauerová Romana 81 1996  
tyč 232 Lyčková Nikola 91 2006  
tyč 230 Kramná Bára 91 2005  
tyč 230 Ondraschková Lucie 89 2005  
tyč 230 Přikrylová Petra 92 2006  
tyč 220 Hendrychová Hana 80 1996  
tyč 220 Illíková Sabina 86 2001  
tyč 213 Pospěchová Adriana 2000 2015  
           
dálka 755 Kudlička Jan 88 2005  
dálka 740 i Ciminga Václav 86 2004  
dálka 735 Hanák Vladimír 51 1976  
dálka 734 Hudeczek Roman 73 1996  
dálka 732 Rusek Jakub 96 2015 0,5
dálka 731 w Kummer Luboš 69 1987 4,0
dálka 730 Moravec Libor 67 1986  
dálka 727 Martiník Pavel 54 1974  
dálka 724 Mazur Zdeněk 73 1973  
dálka 723 Klepek Jiří 91 2012  
dálka 722 Kummer Luboš 69 1991  
dálka 722 Havlíček Pavel 81 1999  
dálka 720 Hanák Vladimír 52 1971  
dálka 716 Hudeczek Libor 89 2007  
dálka 714 Augustin Jan 46 1974  
dálka 713 w Kunc Lukáš 91 2010 2,1
dálka 711 Milo Lukáš 83 2000  
dálka 711 Kunc Lukáš 91 2010  
dálka 710 Man Lubomír 30 1956  
dálka 710 Halátek Pavel 2004 2019 0,9
dálka 708 Úlehla Rostislav 62 1981  
dálka 708 Zeman Jiří 96 2014  
dálka 706 Hluštík Tomáš 50 1970  
dálka 705 Lukáš Marek 91 2009  
dálka 705 Kavecký David Gabriel 2003 2019 1,9
dálka 702 Filipi Ivan 45 1966  
dálka 701 Balner Michal 82 2002  
dálka 699 w Bělica David 93 2011 2,2
dálka 698 Bělica David 93 2011  
dálka 697 Železnov Petr 81 1998  
dálka 696 Přibyla Radomír 62 1980  
dálka 690 Vltavský Radomír 80 1997  
dálka 689 Doupal Rudolf 24 1952  
dálka 687 Šnajdr Jan 24 1952  
dálka 687 Tichý Jiří 46 1974  
dálka 687 Ignác Jaroslav 57 1982  
           
dálka 619 Ondraschková Lucie 89 2007  
dálka 610 Harasimová Petra 97 2021 1,5
dálka 592 Stratilová Valerie 2001 2018 1,0
dálka 588 Juroszková Jiřina 44 1963  
dálka 583 Košárková Lenka 92 2013  
dálka 580 Jarošová Krista 55 1971  
dálka 572 Kroupová Petra 76 1993  
dálka 569 Harasimová Petra 97 2020 0,1
dálka 568 Smolková Natálie 97 2019 0,7
dálka 561 Gorolová Lucie 86 2002  
dálka 561 Valíková Kateřina 2002 2020 -0,4
dálka 559 Tylšarová Daniela 63 1979  
dálka 551 Škrobánková Romana 71 1989  
dálka 550 Kaštovská Renáta 65 1983  
dálka 550 Fallerová Radka 79 1997  
dálka 549 Wehovská Libuše 61 1978  
dálka 548 Baroňová Kateřina 2002 2018 1,7
dálka 546 Hornungová Jana 76 1991  
dálka 545 Mičková Vladěna 81 1998  
dálka 545 Kučerová Milena 75 1996  
dálka 544 Pospěchová Lenka 62 1997  
dálka 544 Hájková Barbora 75 1989  
dálka 543 Baroňová Lucie 99 2016  
dálka 543 Sosnová Vanda 67 1983  
dálka 541 Kocurová Hana 83 1999  
dálka 540 Pospěchová Iva 42 1962  
dálka 540 Premusová Miluše 51 1972  
           
trojskok 15, 87 Kummer Luboš  69 1991 0,2
trojskok 15, 86 Hudeczek Roman 73 1996  
trojskok 15, 70 Zeman Jiří 96 2017 hala
trojskok 15, 68 Kunc Lukáš 91 2016 -0,1
trojskok 15, 40 Hanák Vladimír st. 51 1978  
trojskok 15, 17 Halátek Pavel 2004 2021 0,6
trojskok 15, 13 w Havlíček Pavel 81 1998 vítr
trojskok 15, 08 i Ciminga Václav 86 2004  
trojskok 15, 06 Moravec Libor 67 1998  
trojskok 14, 98 Hanák Vladimír 52 1976  
trojskok 14, 98 Havlíček Pavel 81 1998  
trojskok 14, 71 Ignác Jaroslav 57 1982  
trojskok 14, 61 Michalský Martin 65 1983  
trojskok 14, 53 Klepek Jiří 91 2015  
trojskok 14, 52 Holas Bedřich 39 1959  
trojskok 14, 50 Hluštík Tomáš 50 1970  
trojskok 14, 41 Kudlička Jan 88 2007  
trojskok 14, 28 Bělica David 93 2011 1,8
trojskok 14, 25 Přibyla Zdeněk 61 1979  
trojskok 14, 23 Kramoliš Miroslav 48 1970  
trojskok 14, 23 Gebauer Jaromír 65 1987  
trojskok 14, 22 Cabák Jaroslav 63 1981  
trojskok 14, 19 Man Lubomír 30 1955  
trojskok 14, 07 Ježek Pavel 75 1993  
trojskok 14, 07 w   Ciminga David 81 2006 3,0
trojskok 14, 04 Mlčoch Jiří 66 1985  
trojskok 14, 01 Přibyla Radomír 62 1980  
           
trojskok 13, 27 Harasimová Petra 97 2021 1,4
trojskok 12, 53 Ondraschková Lucie 89 2008  
trojskok 12, 04 Kocurová Hana 83 2000  
trojskok 12, 08 Valíková Kateřina 2002 2021 0,4
trojskok 12, 02 Gorolová Lucie 86 2002  
trojskok 11, 81 Kučerová Milena 75 2000 1,6
trojskok 11, 64 Stratilová Valerie 2001 2018 1,1
trojskok 11, 58 Melichaříková Taťána 84 2000  
trojskok 11, 57 Smolková Natálie 97 2019 0,0
trojskok 11, 50 Mročková Vladěna 81 1998  
trojskok 11, 43 Sobčíková Jana 76 1999  
trojskok 11, 28 Baroňová Kateřina 2002 2018 hala
trojskok 11, 21 Košárková Lenka 92 2013 0,6
trojskok 11, 18 Palyzová Veronika 91 2012 1,1
trojskok 11, 06 Schindlerová Bohdana 72 1992  
trojskok 10, 99 Režnarová Markéta 96 2013 1,6
trojskok 10, 84 Lichnovská Bára 2000 2016  
trojskok 10, 83 Přibylová Kateřina 99 2020 0,0
trojskok 10, 79 Hurníková Markéta 93 2012  
trojskok 10, 69 Kaňoková Lucie 82 1998  
trojskok 10, 57 Málková Veronika 86 2002  
trojskok 10, 53 Jelenová Hana 76 1994 1,4
trojskok 10, 51 Černíková Iveta 2005 2021 0,5
trojskok 10, 45 Illíková Sabina 86 2003  
trojskok 10, 37 Ondřejová Lenka 79 1999  
trojskok 10, 24 Lichovníková Soňa 82 1999  
trojskok 10, 23 Kaprálková Barbora 86 2002  
trojskok 10, 22 Mižďochová Lucie 85 2001  
trojskok 10, 05 Řehulková Lucie 92 2008  
trojskok 9, 97 Králová Hana 86 2002  
trojskok 9, 87 Konečná Barbora 86 2004  
           
koule 7.26 kg 16, 24 Bitnar Antonín 56 1978  
koule 7.26 kg 15, 60 Grulich Tomáš 2001 2019  
koule 7.26 kg 15, 59 Novotný František 53 1985  
koule 7.26 kg 15, 40 Žáček Marek 80 1999  
koule 7.26 kg 15, 34 Patkolo Josef 47 1980  
koule 7.26 kg 15, 32 Bernard Václav 48 1983  
koule 7.26 kg 14, 86 Kašpar Jaroslav 21 1957  
koule 7.26 kg 14, 82 Latka Alfred 43 1969  
koule 7.26 kg 14, 42 Maixner Miroslav 56 1975  
koule 7.26 kg 14, 35 Šnajdr Jan 21 1954  
koule 7.26 kg 14, 14 Bauman Emilián 60 1979  
koule 7.26 kg 14, 02 Kocián Jaroslav 35 1966  
koule 7.26 kg 14, 02 Burda Jaroslav 44 1963  
koule 7.26 kg 13, 96 Bartoš Pavel 50 1968  
koule 7.26 kg 13, 95 Arendančík Pavel 73 1991  
koule 7.26 kg 13, 92 Řehánek Pavel 82 2002  
koule 7.26 kg 13, 83 Andrejko Jaroslav 61 1978  
koule 7.26 kg 13, 82 Sekeráš Vlastimil 58 1976  
koule 7.26 kg 13, 79 Viteček Vladimír 28 1948  
koule 7.26 kg 13, 74 Šimek Zdeněk 42 1970  
           
koule 4kg 13, 47 Premusová Libuše 51 1972  
koule 4kg 13, 12 Smoleňová Markéta 90 2006  
koule 4kg 13, 02 Melichaříková Taťána 84 2002  
koule 4kg 12, 79 Vinárková Eliška 96 2014  
koule 4kg 12, 38 Habelová Hana 68 1986  
koule 4kg 12, 31 Jurozsková Jiřina 44 1963  
koule 4kg 12, 08 Pfeiferová Petra 75 1995  
koule 4kg 11, 93 Veselá Natálie 97 2019  
koule 4kg 11, 83 Glabasniová Eva 66 1981  
koule 4kg 11, 72 Drapalová Alice 50 1969  
koule 4kg 11, 67 Vedrová Michaela 2000 2017  
koule 4kg 11, 62 Beková Denisa 93 2014  
koule 4kg 11, 36 Orsagová Hana 56 1975  
koule 4kg 11, 32 Maléřová Pavlína 66 1992  
koule 4kg 11, 21 Kaňoková Petra 82 1999  
koule 4kg 11, 14 Riemlová Ema 55 1974  
koule 4kg 11, 14 Chromá Bohdana 65 1983  
koule 4kg 11, 09 Oginská Zuzana 85 2003  
koule 4kg 11, 04 Raděvičová Gabriela 75 1996  
koule 4kg 11, 03 Sanyterová Denisa 80 1996  
koule 4kg 10, 98 Vybíralová Miluše 65 1982  
koule 4kg 10, 97 Grómanová Romana 84 2002  
koule 4kg 10, 96 Peterková Marie 47 1963  
koule 4kg 10, 93 Gřondělová Zuzana 86 2003  
koule 4kg 10, 92 Vojtková Eva 44 1965  
koule 4kg 10, 89 Kociánová Michaela 90 2011  
koule 4kg 10, 85 Kukelková Lucie 94 2012  
koule 4kg 10, 84 Ondraschková Lucie 89 2008  
           
disk 2kg 52, 26 Šmídl Jaroslav 45 1981  
disk 2kg 49, 26 Bernard Václav 48 1983  
disk 2kg 47, 06 Šimek Zdeněk 42 1970  
disk 2kg 46, 90 Kocian Jaroslav 35 1964  
disk 2kg 46, 32 Bitnar Antonín 56 1981  
disk 2kg 45, 56 Velkoborský Jiří 30 1967  
disk 2kg 45, 40 Strnádek Luděk 51 1972  
disk 2kg 45, 24 Novotný František 53 1985  
disk 2kg 44, 34 Moša Tomáš 96 2020  
disk 2kg 43, 66 Uvíra Jiří 69 1994  
disk 2kg 43, 40 Kořistka Antonín 45 1968  
disk 2kg 43, 23 Hanák Michal 94 2017  
disk 2kg 43, 09 Kukla Pavel 71 2000  
disk 2kg 42, 31 Dvorský Roman 84 2004  
disk 2kg 42, 05 Kašpar Jaroslav 21 1959  
disk 2kg 41, 98 Volf Ladislav 49 1976  
disk 2kg 41, 95 Uvira Eduard 36 1961  
disk 2kg 41, 82 Vajda Martin 2004 2021  
disk 2kg 41, 80 Voldan Vladimír 30 1951  
disk 2kg 41, 70 Zalejský Luděk 70 1990  
disk 2kg 41, 61 Vojtek Miloš 38 1964  
disk 2kg 41, 54 Sekeráš Vlastimil 58 1976  
disk 2kg 41, 14 Čech Karel 48 1967  
disk 2kg 41, 10 Šnajdr Jan 24 1961  
           
disk 1kg 47, 80 Sedláčková Beáta 2001 2019  
disk 1kg 46, 38 Veselá Natálie 97 2018  
disk 1kg 43, 04 Riemlová Ema 55 1975  
disk 1kg 40, 94 Maléřová Pavlína 66 1992  
disk 1kg 40, 18 Špilháčková Pavlína 98 2021  
disk 1kg 39, 48 Beková Denisa 93 2013  
disk 1kg 39, 85 Zdražilová Zuzana 2002 2020  
disk 1kg 38, 96 Vedrová Michaela 2000 2016  
disk 1kg 38, 72 Chromá Bohdana 65 1982  
disk 1kg 38, 56 Bilíková Marie 47 1967  
disk 1kg 37, 88 Pfeilerová Petra 75 1995  
disk 1kg 37, 65 Kuklová Pavla 95 2012  
disk 1kg 37, 48 Habelová Hana 68 1986  
disk 1kg 37, 46 Jurozsková Jiřina 44 1965  
disk 1kg 36, 68 Melichaříková Taťána 84 2001  
disk 1kg 36, 66 Stavárková Dagmar 62 1992  
disk 1kg 35, 52 Pahlerová Dagmar 62 1964  
disk 1kg 35, 52 Hanáková Michaela 93 2016  
disk 1kg 35, 08 Doležalová Vlasta 56 1976  
disk 1kg 34, 70 Orságová Hana 56 1975  
disk 1kg 34, 66 Kvasničková Ivana 64 1982  
disk 1kg 34, 05 Oginská Zuzana 85 2002  
disk 1kg 33, 60 Režnarová Markéta 96 2013  
disk 1kg 33, 56 Matušková Vladimíra 74 1991  
disk 1kg 33, 39 Gřondělová Zuzana 86 2003  
disk 1kg 33, 36 Stěhulková Iva 55 1975  
disk 1kg 33, 24 Premusová Libuše 51 1971  
disk 1kg 32, 87 Smoleňová Markéta 90 2006  
disk 1kg 32, 78 Kukelková Lucie 94 2012  
disk 1kg 31, 70 Vágnerová Zuzana 50 1968  
disk 1kg 31, 66 Králová Lenka 77 1992  
disk 1kg 31, 51 Drápalová Alena 50 1968  
disk 1kg 31, 44 Krigišová Božena 61 1978  
           
kladivo 7,26kg 59, 78 Patkolo Josef 47 1977  
kladivo 7,26kg 56, 00 Benek Zdeněk 31 1969  
kladivo 7,26kg 54, 96 Wolf Ladislav 49 1976  
kladivo 7,26kg 54, 78 Vajda Martin 2004 2021  
kladivo 7,26kg 54, 76 Plevak Ladislav 48 1973  
kladivo 7,26kg 54, 43 Špilháček Michal 2002 2020  
kladivo 7,26kg 52, 16 Moc Zbyněk 61 1992  
kladivo 7,26kg 51, 00 Beil Roman 70 1992  
kladivo 7,26kg 50, 52 Jalč Juraj 49 1974  
kladivo 7,26kg 49, 79 Žáček Marek 83 1999  
kladivo 7,26kg 49, 78 Grulich Tomáš 2001 2021  
kladivo 7,26kg 48, 77 Sikora Jiří 74 2017  
kladivo 7,26kg 48, 00 Dihel Arnošt 61 1986  
kladivo 7,26kg 47, 04 Kašpeř Jaroslav 21 1960  
kladivo 7,26kg 46, 86 Macek Josef 54 1973  
kladivo 7,26kg 46, 64 Latka Alfréd 44 1970  
kladivo 7,26kg 45, 94 Tománek Jiří 44 1967  
kladivo 7,26kg 45, 60 Prejda Ivo 37 1967  
kladivo 7,26kg 45, 19 Bauman Emilián 60 1979  
kladivo 7,26kg 43, 56 Armlich Max 55 1974  
kladivo 7,26kg 43, 54 Šmídl Jaroslav 45 1981  
kladivo 7,26kg 41, 98 Bitnár A. 56 1978  
kladivo 7,26kg 41, 68 Dvorský Roman 84 2004  
kladivo 7,26kg 41, 50 Krásný Roman 33 1954  
kladivo 7,26kg 41, 30 Havránek Jiří 74 1996  
kladivo 7,26kg 41, 05 Řehánek Pavel 82 2005  
kladivo 7,26kg 40, 26 Kukla Pavel 71 2001  
kladivo 7,26kg 40, 20 Šnajdr Jan 24 1953  
           
kladivo 4kg 65, 99 Kuklová Pavla 95 2019  
kladivo 4kg 43, 77 Beková Denisa 93 2014  
kladivo 4kg 41, 02 Arlethová Andrea 89 2007  
kladivo 4kg 39, 56 Veselá Natálie 97 2020  
kladivo 4kg 39, 09 Smoleňová Markéta 90 2006  
kladivo 4kg 37, 88 Sedláčková Beáta 2001 2019  
kladivo 4kg 37, 50 Bjalková Martina 2002 2018  
kladivo 4kg 36, 45 Melichaříková Taťána 84 2001  
kladivo 4kg 35, 40 Kukelková Lucie 94 2009  
kladivo 4kg 32, 79 Malinková Beata 2003 2021  
kladivo 4kg 32, 22 Grómanová Romana 84 2001  
kladivo 4kg 31, 17 Gřondělová Zuzana 86 2003  
kladivo 4kg 30, 71 Špilháčková Pavlína 98 2016  
kladivo 4kg 29, 75 Vedrová Michaela 2000 2016  
kladivo 4kg 29, 42 Oginská Zuzana 85 2002  
kladivo 4kg 26, 93 Vinárková Eliška 96 2013  
kladivo 4kg 24, 07 Nguyenová Andrea 86 2005  
kladivo 4kg 23, 69 Černá Petra 75 1999  
kladivo 4kg 23, 09 Hrbáčová Jitka 74 1999  
           
oštěp 800gr ST 78, 56 Vojtek Miloš 38 1966  
oštěp 800gr ST 70, 36 Vavrečka Petr 45 1968  
oštěp 800gr ST 66, 60 Strnádek Josef 25 1952  
oštěp 800gr ST 65, 90 Bilík Rudolf 50 1985  
oštěp 800gr ST 65, 56 Wunsch Luděk 25 1952  
oštěp 800gr ST 64, 14 Neruda Jiří 28 1960  
oštěp 800gr ST 63, 34 Hajm Rudolf 56 1978  
oštěp 800gr ST 62, 22 Hájek Radomír 53 1974  
oštěp 800gr ST 61, 90 Ausficer Ivo 49 1975  
oštěp 800gr ST 61, 70 Bek Jan 35 1959  
oštěp 800gr ST 59, 50 Brňák Jiří 63 1989  
oštěp 800gr ST 58, 48 Březina Miroslav 45 1974  
oštěp 800gr ST 58, 42 Hanák Vladimír 52 1975  
oštěp 800gr ST 57, 05 Heim Josef 35 1965  
oštěp 800gr ST 57, 30 Hrbáč Milan 63 1981  
oštěp 800gr ST 57, 10 Petlach Marek 67 1985  
oštěp 800gr ST 56, 09 Spívala Zdeněk 40 1960  
oštěp 800gr NT 56 Záruba Otakar 99 2021  
oštěp 800gr ST 55, 70 Michna Jaroslav 56 1973  
oštěp 800gr ST 55, 05 Pavlík Josef 42 1962  
oštěp 800gr ST 54, 96 Lindovský Jiří 62 1979  
oštěp 800gr ST 54, 78 Volný Miroslav 55 1972  
           
oštěp 800gr NT 67,61 Čermák Filip 91 2012  
oštěp 800gr NT 67,06 Lukáš Marek 91 2010  
oštěp 800gr NT 66,96 Komár Radovan 90 2009  
oštěp 800gr NT 62,27 Vedra Jakub 95 2014  
oštěp 800gr NT 61,08 Hradil Roman 76 1994  
oštěp 800gr NT 60,16 Bilík Rudolf 50 1988  
oštěp 800gr NT 59,50 Brňák Jaroslav 63 1989  
oštěp 800gr NT 57,90 Rechberg Pavel 72 1991  
oštěp 800gr NT 57,10 Vícha Tomáš 76 1998  
oštěp 800gr NT 55,31 Kupčík Kamil 71 1999  
oštěp 800gr NT 55,07 Kadla Jiří 97 2016  
oštěp 800gr NT 54,46 Bitomský Michal 79 1997  
oštěp 800gr NT 54,26 Vavrečka Lukáš 71 1989  
oštěp 800gr NT 53,30 Vojtek Miloš 70 1999  
oštěp 800gr NT 53,01 Holec Jan 82 2017  
oštěp 800gr NT 52,77 Havlíček Pavel 80 1998  
oštěp 800gr NT 52,68 Pchálek Josef 82 2001  
oštěp 800gr NT 52,63 Dvorský Roman 84 2005  
oštěp 800gr NT 52,40 Bartoň Michal 77 1995  
oštěp 800gr NT 52,38 Arendarčík Pavel 73 1994  
oštěp 800gr NT 51,61 Balner Michal 82 2003  
oštěp 800gr NT 51,52 Výtisk Zbyslav 65 1989  
oštěp 800gr NT 51,48 Řehánek Pavel 82 2006  
oštěp 800gr NT 51,22 Formánek Bohumil 77 1995  
oštěp 800gr NT 51,16 Moša Tomáš 96 2017  
oštěp 800gr NT 50,74 Lojška Erik 97 2020  
oštěp 800gr NT 50,50 Ausficer Ivo 49 1988  
oštěp 800gr NT 50,22 Baroň Kamil 75 1994  
oštěp 800gr NT 50,13 Grulich Tomáš 2001 2017  
oštěp 800gr NT 50,12 Hájek Radovan 53 1990  
oštěp 800gr NT 50,08 Vajda Matouš 96 2016  
oštěp 800gr NT 49,98 Březina Miroslav 46 1998  
           
oštěp 600gr ST 44, 44 Glabasniová Eva 66 1983  
oštěp 600gr ST 42, 92 Pavelková Květoslava 73 1989  
oštěp 600gr ST 42, 08 Mačková Bohdana 71 1987  
oštěp 600gr ST 41, 94 Vojtková Antonie 40 1967  
oštěp 600gr ST 41, 10 Kučerová Milena 75 1995  
oštěp 600gr ST 44, 54 Tošková Kateřina 72 1990  
oštěp 600gr ST 40, 46 Kuchaříková Jitka 74 1993  
oštěp 600gr ST 40, 10 Klimtová Marie 32 1962  
oštěp 600gr ST 39, 80 Stavárková Dagmar 62 1992  
oštěp 600gr ST 39, 30 Štenclová Hana 78 1993  
oštěp 600gr ST 38, 84 Matušková Vanda 74 1991  
oštěp 600gr ST 38, 48 Dohnalová Bohdana 74 1991  
oštěp 600gr ST 38, 12 Moravcová Andrea 75 1991  
oštěp 600gr ST 37, 78 Wágnerová Zuzana 50 1966  
oštěp 600gr ST 37, 72 Stromská Alena 74 1992  
oštěp 600gr ST 37, 02 Jurozsková Jiřina 44 1965  
oštěp 600gr ST 36, 76 Pavelková Miroslava 72 1988  
oštěp 600gr ST 36, 61 Kracíková Jana 43 1963  
oštěp 600gr ST 36, 42 Vavrečková Jana 52 1970  
oštěp 600gr ST 35, 96 Dvořáková Jarmila 62 1979  
oštěp 600gr ST 35, 96 Vybíralová Libuše 65 1980  
           
oštěp 600gr NT 44, 08 Hanáková Michaela 93 2017  
oštěp 600gr NT 43, 44 Mikulcová Barbora 92 2014  
oštěp 600gr NT 42, 74 Vedrová Michaela 2000 2017  
oštěp 600gr NT 41, 10 Kučerová Milena 75 1995  
oštěp 600gr NT 41, 00 Kuchaříková Jitka 74 1997  
oštěp 600gr NT 40, 97 Veselá Natálie 97 2019  
oštěp 600gr NT 40, 65 Melichaříková Taťána 84 2000  
oštěp 600gr NT 40, 25 Vaculová Iva 87 2008  
oštěp 600gr NT 39, 80 Stavárková Dagmar 62 1992  
oštěp 600gr NT 39, 55 Kaňoková Lucie 82 1999  
oštěp 600gr NT 39, 34 Kleslová Veronika 94 2009  
oštěp 600gr NT 39, 30 Štenclová Hana 78 1993  
oštěp 600gr NT 38, 69 Hrbáčová Jitka 74 2000  
oštěp 600gr NT 38, 40 Dlouhá Lenka 79 1994  
oštěp 600gr NT 37, 95 Medková Anna 88 2009  
oštěp 600gr NT 37, 25 Kučerová Miroslava 75 2000  
oštěp 600gr NT 37, 18 Pecháčková Tereza 91 2008  
oštěp 600gr NT 36, 70 Harasimová Petra 97 2015  
oštěp 600gr NT 36, 16 Lichnovská Bára 2000 2019  
oštěp 600gr NT 35, 85 Zdražilová Zuzana 2002 2018  
oštěp 600gr NT 35, 64 Jeřábková Eva 73 2000  
oštěp 600gr NT 35, 59 Barošová Michaela 83 1999  
oštěp 600gr NT 35, 52 Bílková Petra 81 1996  
oštěp 600gr NT 35, 12 Ondraschková Lucie 89 2007  
oštěp 600gr NT 35, 06 Moravcová Andrea 75 1994  
oštěp 600gr NT 34, 87 Oginská Zuzana 85 2001  
oštěp 600gr NT 34, 81 Klimentová Hana 98 2016  
oštěp 600gr NT 33, 98 Jelenová Hana 76 1996  
oštěp 600gr NT 33, 98 Pecháčková Tereza 91 2007  
oštěp 600gr NT 33, 80 Klímová Zuzana 84 2000  
oštěp 600gr NT 33, 74 Pecháčková Petra 85 2000  
oštěp 600gr NT 33, 73 Pešová Karolína 95 2009  
oštěp 600gr NT 33, 42 Musilová Kateřina 88 2005  
oštěp 600gr NT 33, 06 Špilháčková Pavlína 98 2016  
oštěp 600gr NT 32, 86 Illíková Sabina 86 2001  
oštěp 600gr NT 32, 82 Beinhauerová Romana 81 1997  
oštěp 600gr NT 32, 31 Málková Veronika 86 2002  
oštěp 600gr NT 32, 22 Kajzlerová Jana 86 2002  
oštěp 600gr NT 32, 19 Kalusová Barbora 84 2000  
           
sedmiboj 5259 Ondraschková Lucie 89 2008  
sedmiboj 4764 Kučerová Milena 75 2000  
sedmiboj 4601 Musilová Kateřina 88 2007  
sedmiboj 4397 Kaštovská Renáta 65 1983  
sedmiboj 4166 Vybíralová Miluše 65 1982  
sedmiboj 3960 Glabasniová Eva 66 1983  
sedmiboj 3816 Jelenová Hana 76 1994  
sedmiboj 3228 Holoubková Barbora 80 1996  
sedmiboj 3107 Škrobánková Romana 71 1988  
           
desetiboj 6420e Balner Michal 82 2002  
desetiboj 6391 Holek Jakub 95 2021  
desetiboj 6335 Vojtek Miloš 38 1963  
desetiboj 6262 Kodrle Čestmír 22 1953  
desetiboj 6204 Šnajdr Jan  24 1954  
desetiboj 6200 Janeček Ivo 60 1979  
desetiboj 6087e Hennhofer Karel 70 1990  
desetiboj 6054 Přibyla Radomír 62 1979  
desetiboj 6031 Vacula Milan  60 1984  
desetiboj 5927 Hluštík Tomáš 50 1970  
desetiboj 5808e Záruba Otakar 99 2020  
desetiboj 5793 Martiník Pavel 46 1969  
desetiboj 5762 Hanák Vladimír 52 1973  
desetiboj 5571 Vyhnálek Hynek 61 1980  
desetiboj 5556 Holas Bedřich 39 1962  
desetiboj 5551 Dydowicz Jan 43 1966  
desetiboj 5441 Augustin Jan 46 1972  
           
chůze 5km 24:14,56 Ozaniak Petr  85 2001  
chůze 5km 24:51.90 Veselouš Filip 95 2011  
chůze 5km 26:41.74 Skalka Jiří 95 2011  
chůze 5km 27:56.88 Holuša Lukáš 89 2005  
chůze 5km 28:50.84 Šmirják Miloslav 89 2014  
chůze 5km 28:58.21 Malysa Alexandr 97 2011  
chůze 5km 29:28.54 Lampa Michal 94 2010  
chůze 5km 30:13.96 Chmelař Jan 61 2006  
chůze 5km 35:18.33 Skalička Vojtěch 2003 2019  
chůze 5km 37:26.80 Ejem Milan 33 2004  
           
chůze 5km 24:27.17 Pokorová Jaroslava 72 2004  
chůze 5km 26:24,7 Lexová Petra 75 1994  
chůze 5km 27:40.85 Herberová Hana 81 2000  
chůze 5km 28:58,3 Gavendová Lenka 75 1993  
chůze 5km 30:34.13 Ruská Aneta 99 2015  
chůze 5km 32:45.3 Wolfová Simona 80 1997  
chůze 5km 35:33.70 Vaníčková Veronika 89 2005  
           
chůze 10km 54:11.00 Šmirják Miloslav 89 2015  
chůze 10km 58:15.00 Chmelař Jan 61 2002  
chůze 10km 72:52.00 Skalička Vojtěch 2003 2019  
           
chůze 10km 51:52.0 Lexová Petra 75 1994  
chůze 10km 53:36.0 Herberová Hana 81 2000  
chůze 10km 54:19.0 Pokorová Jaroslava 72 2005  
chůze 10km 60:50.0 Janková Michaela 80 2001  
           
chůze 20km 01:24,0 Malysa Jiří 66 1995  
chůze 20km 01:31,1 Waloschek Tomáš 70 1993  
chůze 20km 01:31,3 Holuša Miloš 65 1984  
chůze 20km 01:34,2 Zedník Alfréd 41 1971  
chůze 20km 01:34,5 Skřont Milan 30 1961  
chůze 20km 01:39,3 Zedník Evžen 50 1969  
chůze 20km 01:39,5 Palkovič Rostislav 47 1981  
chůze 20km 01:41,4 Štindl Jiří 53 1977  
chůze 20km 01:42,5 Hadač Ctirad 62 1988  
chůze 20km 01:45,6 Nanke David 73 1991  
chůze 20km 01:47,5 Gabriš Petr 70 1987  
chůze 20km 01:49,0 Novák Břetislav 63 1987  
chůze 20km 01:49,0 Heider Pavel 55 1979  
chůze 20km 01:52,2 Peterek Leo   1969  
chůze 20km 01:54,2 Kohout Jiří 25 1958  
chůze 20km 01:57,0 Sovadina Václav 55 1974  
chůze 20km 01:59.39 Šmirják Miloslav 89 2015  
chůze 20km 02:00.46 Chmelař Jan 61 2002  
chůze 20km 02:07,4 Uvira Radim 73 1994  
chůze 20km 02:22,1 Valíček Tomáš 67 1994  
chůze 20km 02:26,4 Ejem Milan 33 1998  
           
chůze 20km 1:52.05 Pokorová Jaroslava 72 2004  
           
chůze 50km 04:16,5 Škront Milan 30 1956  
chůze 50km 04:30,1 Waloschek Tomáš 70 1992  
chůze 50km 04:47,1 Štindl Jiří 53 1978  
chůze 50km 04:55,6 Palkovič Rostislav 47 1981  
chůze 50km 05:22,1 Nanke David 73 1994  
chůze 50km 05:43.07 Chmelař Jan 61 2003  
           
           

        Zpracovali: Josef Heim, Jiří Lesák, Luboš Kummer           

 TERMÍNOVÁ LISTINA 2022      
 DRÁHA      
TERMÍN: NÁZEV AKCE MÍSTO
březen
6.3. 2. kolo OPVAP Opava
20.3. 3. kolo OPVAP Opava
22.3. 1. kolo družstev Ml.Ž (přespolák) F-M
26.3. MČR přespolní běh D, SŽ, MŽ Slavkov u Brna
duben
14.4. Vrhačský pohár Poruba
17.4. 4. kolo OPVAP Krnov
26.4. 1. Sokolské úterý Opava
28.4. 2. kolo družstev Ml.Ž (trojboj) Ostrava
29.4. OK Štafetový pohár Opava (dopoledne)
květen
3.5. OK Poháru rozhlasu Ml. Ž. Opava (dopoledne)
3.5. 2. Sokolské úterý Opava
4.5. Přebor ČOS v 5 boji MŽ Opava
5.5. OK poháru rozhlasu ST. Ž. Opava (dopoledne)
6.5. Trojboj 5. tříd ZŠ Englišova
7.5. 1. kolo MMaS mládeže - GIGANT Vyškov
8.5. Velká cena města Olomouce Olomouc
9.5. OF čtyřboj ML. Ž. Opava (dopoledne)
10.5. 5 km + vybrané disciplíny Opava
10.5. 1. kolo družstev St.Ž Vítkovice
11.5. KK Štafetový pohár Opava (dopoledne)
11.5. Čokoládová tretra Opava
12.5. 3. kolo družstev Ml.Ž (pětiboj) Kopřivnice + F-M
13.5. Výběr do ST ZŠ Englišova
14.5. 1. kolo 1. ligy M+Ž, skup. C Opava
14.5. Miting z okazji 100-lecia ŠL.ZLA Chorzow
14.5. 1. kolo 2. ligy M+Ž, skup. D Šumperk
15.5. 1. kolo Extraligy M+Ž Ostrava
15.5. 5. kolo OPVAP Krnov
17.5. Krajský přebor ST.Ž. jednotlivci Opava
18.5. KF Poháru rozhlasu ML + ST. Ž. Opava (dopoledne)
19.5. KP jednotlivců Ml.Ž Opava
20.5. OF čtyřboj ST. Ž. Opava (dopoledne)
21.5. MMaS D Ostrava
21.5. Atletické utkání MSK - Polsko Raciborz
21.5. MČR v běhu do vrchu Nová Lhota
21.-22.5. MMaS ve vícebojích Přerov
22.5. MMaS J, M, Ž Ostrava
24.5. 2. kolo družstev ST.Ž. Opava
26.5.  KK Pohár rozhlasu  
27.5. Celostatní finále Štafetového poháru  
28.5. 2. kolo 1. ligy M+Ž, sk. C Olomouc
26.-28.5. požární sporty Opava
28.5. 2. kolo 2. ligy M+Ž, sk. D F-M
31.5. Zlatá tretra  Ostrava
červen
3.-5. MČR ve vícebojích Praha
4.6. MMaS ST.Ž Ostrava
5.6. Atletika pro rodinu - finále Opava
5.6. 2. kolo MMaS mládeže (GIGANT) Ostrava
6.6. Memoriál Josefa Odložila Praha
7.6. 3. Sokolské úterý Opava
8.6. Běh o nejrychlejšího Opaváka Opava
8.6. Finále Poháru rozhlasu  
11.6. 3. kolo 1. ligy M+Ž, sk. C Uherské Hradiště
12.6. 3. kolo 2. ligy M+Ž, sk. D Třinec
12.6. 2. kolo Extraligy M+Ž Plzeň
12.6. 6. kolo OPVAP Opava
14.6. 4. kolo družstev ML.Ž (štafety) Kopřivnice
14.6. Kladenské memoriály Kladno
16.6. 3. kolo družstev ST.Ž Třinec
18.-19.6. MČR J+D Ostrava
21.6. 4. Sokolské úterý Opava
21.6. Pražská tyčka Praha
22.6. Mezistátní utkání U18 Maďarsko
25.-26.6. MČR M+Ž Hodonín
26.6.-7.7. Světová univerziáda Chengdu
28.-30.6. Olympiáda dětí a mládeže Olomouc
červenec
4.-7.7. ME D Jeruzalém
15.-24.7. MS M+Ž Oregon
24.-30.7. Evropský olympijský festival mládeže Banská Bystrica
30.7. Mezistátní utkání U23 Maďarsko
30.7. MMaS běh dp vrchu Lysá hora
srpen
2.8. MS J do 19 let Calicolumbie
6.8. Zlín 20-22 Zlín
13.8. VC Sokola Opava + Vrhačský pohár Opava
15.-21.8. ME M+Ž Mnichov
20.8. 4. kolo 1. ligy M+Ž, sk. C Břeclav
20.8. 4. kolo 2. ligy M+Ž, sk. D Ostrava
23.8. 4. kolo družstev ST.Ž F-M
23.8. Atletický cirkus Opava
27.-28.8. MČR M+Ž do 22 let Brno
28.8. Semifinále MMaS družstev ST.Ž Olomouc
září
3.9. Baráž o postup do Extraligy M+Ž  
3.9. Baráž o postup do 1. ligy M+Ž  
4.9. MČR družstev M+Ž Cheb
10.9. 3. kolo MMaS družstev mládeže (GIGANT) Břeclav
11.9. MMaS družstev ST.Ž F-M
13.9. 5. kolo družstev ML.Ž Třinec
17.-18. MČR žactva Olomouc
18.9. Semifinále MMaS družstev ML.Ž Ostrava
24.9. MČR družstev D+J  
24.9. Mezistátní utkání U15 Znojmo
25.9. MČR v silničním běhu Praha-Běchovice
25.9. MMaS ML.Ž Břeclav
říjen
1.10. MČR družstev ST.Ž  
2.10. Finále MMaS družstev ML.Ž Kopřivnice
8.10. Moravská veteraniáda Opava
28.10. Běh republiky Opava
listopad
5.11. Hornická desítka  F-M
26.11. MČR v přespolním běhu M+Ž+J Rumburk