Evrop.pohár Leiria  17.9.2016

 juniorská klub.družstva

 

 

Bodování nejlepších juniorů :

   
 

Kadla Jiří

16,50

 

Pořadí oddílů :

 
 

Smolka Adam

14,25

 

junioři :

body

 

Halkiewicz Bartolomiej

12,00

 

1. PAC      

131

 

Wilczek Kamil

9,25

 

2. Sparta AM

128,5

 

Lampa Ondřej

8,25

 

3. MASS Ljubljana

112

 

Furiš Filip

7,00

 

4. Jerusalem Leader AC

110

 

Palzer Vít                  

6,00

 

5. Sokol Opava       

98,5

 

Mecner Jakub

6,00

 

6. SK SOG Nitra

83

 

Slaný Patrik

5,00

 

7. Leevale AC

75

 

Král Daniel             

4,00

 

8. Mornar Bar

56

 

Wittek David            

4,00

 

9. Kifissia AC

54

 

Kolašín Jonáš               

3,00

 

 

 
 

Kaštovský Filip

2,25

 

 

 
 

Kukelka Denis                   

1,00

 

 

 
           

 

 

Největší individuální úspěchy atletů T.J. Sokol Opava v sezóně 2016

 

Halové M ČR ve víceboji a v chůzi 12.-14.2.2016 v Praze

Sedmiboj muži           3. Hájek David                5033 bodů

3000m chůze dorostenky 5. Ruská Aneta                19:02,55min

3000m chůze dorostenky 6. Horáková Hana              19:26,22min

3000m chůze dorostenky 7. Lichnovská Tereza          19:46,26min

Pětiboj dorostenky      9. Lichnovská Barbora         3164 bodů

3000m chůze žačky       12. Kazimírská Veronika       19:34,97min

 

Halové M ČR dorostu a juniorů 20. - 21.2.2016 v Praze

800m juniorky           1. Hluchá Vendula             2:09,76min

1500m junioři           2. Palzer Vít                 4:03,86min

Trojskok juniorky       3. Harasimová Petra           11.87m     

400m dorostenci         4. Lampa Ondřej               50,63s

Výška juniorky          7. Smolková Natálie           165cm

60m př. juniorky        6. Harasimová Petra           9.18m

800m dorostenky         7. Lichnovská Barbora         2:26,30min

Výška dorostenci        7. Kolašín Jonáš              182cm

Tyč juniorky            8. Klimentová Hana            300cm

Výška junioři           8. Jahn Filip                 190cm

400m junioři            8. Smolka Adam                51.31s

60m přek. junioři       10. Smolka Adam               8.46s

Tyč dorostenky          10. Šustáková Zuzana          290cm

400m dorostenky         12. Lichnovská Barbora        62,54s

Trojskok junioři        12. Jahn Filip                12.86m

60m junioři             14. Smolka Adam               7.32s

Dálka dorostenci        15. Mecner Jakub              5.88m

Dálka dorostenky        15. Baroňová Lucie            479cm

 

Halové M ČR mužů a žen 27. - 28.2.2016 v Ostravě

Trojskok muži           1. Zeman Jiří                 6.58m

Trojskok muži           4. Kunc Lukáš                 15.25m

800m ženy               4. Hluchá Vendula             2:12,19min 

Trojskok ženy           5. Harasimová Petra           11.97m     

Tyč muži                7. Stuchlík Michal            460cm

Tyč muži                8. Veverka Tomáš              460cm

Dálka muži              8. Rusek Jakub                675cm

800m ženy               9. Vavrečková Markéta         2:17,67min 

1500m muži              12. Palzer Vít                4:10,53min

60m muži                12. Rusek Jakub               7,03s

60m př. juniorky        13. Harasimová Petra          9.10m

800m ženy               15. Lampová Barbora           2:19,26min 

400m muži               15. Lampa Ondřej              50,89s     

 

Halové M ČR žactva 5.3. - 6.3.2016 v Praze

300m                    1. Malíková Barbora           39,75s

1500m                   1. Hluchá Adéla               4:55,14min

Tyč                     1. Janíková Tereza            325cm

Tyč                     3. Škrobánková Sára           305cm

150m                    3. Malíková Barbora           18,96s

Výška                   3. Srovnal Matěj              1.80m

60m př.                 3. Groda Adam                 8,55s

60m                     3. Formánek Tadeáš            7,40s

Tyč                     4. Šubík Adam                 345cm

60m                     4. Jurčeková Michaela         8,00s

4x300m                  4. Formánek,Groda,Holuscha,Vala     2:39,20min

Koule                   7. Zdražilová Zuzana          11,04m

800m                    10. Gebauer Viktor            2:12,06min

800m                    12. Bartusek Tomáš            2:13,24min

Dálka                   13. Stratilová Valerie        5,04m

Tyč                     15. Celta Martin              245cm

60m př.                 15. Vala Šimon                9,07s

150m                    17. Groda Adam                18,67s

M ČR v běhu na 10 000 m      30.4.2016 v Berouně

10000m junioři          9. Wittek David               35:52,56min

 

M ČR ve víceboji 20.-22.5.2016 v Praze

Pětiboj ml.žáci         4. Kavecký David              2428 bodů

Desetiboj junioři       7. Kadla Jiří                 5471 bodů

 

M ČR mužů a žen na dráze 18. - 19.6.2016 v Táboře

Trojskok muži           1. Kunc Lukáš                 15.68m

800m ženy               1. Hluchá Vendula             2:09,79min 

Trojskok muži           3. Zeman Jiří                 15.20m

Tyč muži                6. Stuchlík Michal            452cm

Tyč muži                8. Veverka Tomáš              452cm

Tyč muži                8. Böhm Jakub                 4.52m

800m ženy               12. Vavrečková Markéta        2:18,67min.

800m ženy               15. Lampová Barbora           2:19,84min.

200m muži               17. Jarošek Michal            22,69s

800m  muži              19. Furiš Filp                2:01.44min.

 

MU ČR-Maď-Slovensko-Slovinsko dorostu 11.6.2016 Brno

Oštěp                   5. Vedrová Michaela           42,96m
400m                    6. Lampa Ondřej               50,24s

 

M ČR dorostu a juniorů 25. - 26.6.2016 v Třinci

Oštěp dorostenky        1. Vedrová Michaela           47.75m

400m dorostenci         3. Lampa Ondřej               50,04s

Disk  dorostenky        4. Vedrová Michaela           36.74m

4x400m junioři          4. Wilczek,Kaštovský,Lampa,Smolka   3:23.17min 

1500m junioři           5. Palzer Vít                 4:05,44min

Tyč juniorky            5. Klimentová Hana            290cm

400m př. junioři        5. Smolka Adam                56.14s

Tyč junioři             5. Kadla Jiří                 405cm

Výška junioři           6. Jahn Filip                 1.93m

110m př. junioři        6. Smolka Adam                15.11s

1500m dorostenci        6. Kramný Ondřej              4:20,18min

Koule dorostenky        6. Vedrová Michaela           12.30m

Dálka juniorky          7. Smolková Natálie           541cm

400m junioři            7. Wilczek Kamil              50.37s     

400m dorostenci         9. Kaštovský Filip            50.79s

Tyč junioři             9. Matuška Valdemar           360cm

2000m př. dorostenci    9. Slaný Patrik               6:51,85min

Oštěp dorostenci        11. Záruba Otakar             44.89m

Tyč dorostenky          11. Šustáková Zuzana          270cm

Disk  juniorky          12. Špilháčková Pavlína       30.97m

Výška dorostenky        13. Kantorová Lucie           152cm

Trojskok juniorky       15. Lichnovská Bára           10.44m     

Dálka dorostenky        15. Baroňová Lucie            5.05m

Dálka junioři           17. Kolašín Jonáš             5.03m

800m junioři            19. Furiš Filip               2:01,70min

300m př. dorostenky     20. Lichnovská Bára           48.21s

 

M ČR mužů a žen do 22 let na dráze 27. - 28.8.2016 na Kladně

Trojskok muži           1. Zeman Jiří                 14.94m     

800m ženy              1. Hluchá Vendula             2:16,09min

Tyč   ženy              7. Šustáková Zuzana           325cm

Koule muži              7. Hanák Michal               13.73m

Oštěp ženy              8. Vedrová Michaela           38,48m

Disk muži               8. Hanák Michal               40,64m

Koule muži              8. Moša Tomáš                 13.41m

Tyč muži                9. Holek Jakub                438cm

Disk ženy              9. Vedrová Michaela           34.57m     

400m př. muži           10. Smolka Adam               56.59s

Výška muži              12. Jahn Filip                1.86m

1500m muži              13. Palzer Vít                4:06,95min

800m ženy              14. Lampová Barbora           2:21.35min

200m muži               16. Jarošek Michal            22.91s

100m muži               17. Jarošek Michal            11.23s

 

M ČR žactva na dráze 17.9. - 18.9.2016 v Jablonci

Tyč                     1. Janíková Tereza            366cm

300m                    2. Malíková Barbora           39,66s

Disk                    2. Grulich Tomáš              46,47m

Tyč                     2. Škrobánková Sára           310cm

Koule                   3. Grulich Tomáš              15,21m

Kladivo                 3. Grulich Tomáš              49,31m

60m                     3. Formánek Tadeáš            7,20s

Disk                    3. Zdražilová Zuzana          33,39m

150m                    3. Formánek Tadeáš            17,17s

Kladivo                 4. Špilháček Michal           47,01m

Tyč                     6. Šubík Adam                 370cm

Oštěp                   6. Plaček Matyáš              46,24m

150m                    6. Jurčeková Michaela         19,44s

800m                    6. Gebauer Viktor             2:05,52min

300m                    7. Holuscha Daniel            38,27s

Kladivo                 7. Herák Jiří                 39,49m

200m př.                7. Groda Adam                 27,86s

Disk                    8. Špilháček Michal           38,34m

100m př.                9. Groda Adam                 8,55s

60m                     10. Jurčeková Michaela        8,05s

Koule                   10. Špilháček Michal          12,60m

3000m chůze             11. Kazimírská Veronika       18:32,53min

Tyč                     12. Celta Martin              280cm

Disk                    13. Plaček Matyáš             33,86m

1500m                   14. Vavříček Jan              4:37,65min

 

MU ČR-Maď-Slovensko-Chorv-Slovinsko žactva 24.9.2016 Trnava

Tyč                     1. Janíková Tereza            372cm

300m                    2. Malíková Barbora           39,96s

100m                    3. Formánek Tadeáš            11,18s

Tyč                     4. Škrobánková Sára           310cm

Disk                    6. Grulich Tomáš              47,60m

 

Finále M-ČR družstev žactva :

 Opava 1.10.2016

 

 

Bodování nejlepších žáků :

 

Pořadí oddílů :

 
 

Grulich Tomáš

28

 

žáci :

body

 

Formánek Tadeáš

22,75

 

1. Sokol Opava       

216

 

Špilháček Michal

17

 

2. SSK Vítkovice       

179

 

Plaček Matyáš

14,75

 

3. Sokol Kolín

166,5

 

Skýpala Tobiáš

13,25

 

4. Slavie Praha      

149,5

 

Groda Adam

11,75

 

5. AC SPARTA Praha      

90

 

Gebauer Vojtěch

11,25

 

6. TEPO Kladno      

68

 

Srovnal Matěj

11

 

7. Slovan Liberec

67

 

Vala Šimon

10,25

 

8. AHA Vyškov    

65

 

Zíka Jan

10

 

9. AK Olomouc      

44

 

Šubík Adam

9

 

10. Atletika Chrudim

18

 

Bartusek Tomáš

8

     
 

Zamazal Oliver

8

     
 

Vícha Lukáš

7

     
 

Piosek Samuel

7

     
 

Holuscha Daniel

6

     
 

Vavříček Jan

6

     
 

Bláha Martin

6

     
 

Herák Jiří

6

     
 

Celta Martin

3

     

 

 

 

 

Bodování nejlepších žákyň :

 

Pořadí oddílů :

 
 

Malíková Barbora

22

 

žákyně :

body

 

Zdražilová Zuzana

19

 

1. Sokol Opava        

157

 

Hyjánková Nikol

17

 

2. LIAZ Jablonec      

142

 

Janíková Tereza

15,25

 

3. Sokol Kolín

123,5

 

Vránová Jindra

13

 

4. TEPO Kladno      

121

 

Jurčeková Michaela

10,5

 

5. ASK Slavia Praha      

109

 

Škrobánková Sára

9

 

6. TJ Slezan FM

95,5

 

Hluchá Adéla

8,25

 

7. Jižní Město PRAHA

90

 

Hluchá Tereza

6,25

 

8. AK Olomouc      

53,5

 

Paťavová Natálie

6

 

9. Atletika Chrudim

44

 

Kazimírská Veronika

6

 

10. SSK Vítkovice       

16,5

 

Bjalková Martina

4

     
 

Magerová Karolína

3

     
 

Šimečková Klára

2,5

     
 

Baroňová Markéta

2,5

     
 

Šoltýsová Aneta

1,5

     
 

Hromadová Alexandra

1,5

     
 

Kunzová Tereza

1,5

     
 

Smolková Tereza

1,25

     

 

 

 

 

finále M-ČR družstev 24.9.

 junioři - Č.Budějovice

     

 

Bodování nejlepších juniorů :

       
 

Jelínek Erik

21,5

 

Pořadí oddílů :

     
 

Kadla Jiří

18,5

 

junioři :

body

   
 

Ožana Lukáš

16,8

 

1. Slavia PRAHA

257,5

   
 

Smolka Adam

15,3

 

2. Univerzita Brno

155,5

   
 

Wilczek Kamil

11

 

3. Sokol Čes.Budějovice

149

   
 

Janeček Tomáš

9

 

4. Sokol Opava       

149

   
 

Jahn Filip

8

 

5. LIAZ Jablonec      

143

   
 

Lampa Ondřej

8

 

6. AK Hodonín      

103

   
 

Halkiewicz Bartolomiej

8

 

7. AC Pardubice

36

   
 

Wittek David

6

 

8. TEPO Kladno      

31

   
 

Kubín Jakub

5

         
 

Kolašín Jonáš

5

 

 

 

   
 

Kaštovský Filip

3,25

 

juniorky :      

body

   
 

Kramný Ondřej

3

 

1. AK Olymp Brno

302

   
 

Slaný Patrik

2

 

2. Dukla PRAHA

226,5

   
 

Palzer Vít                  

1,75

 

3. Škoda Plzeň      

184

   
 

Záruba Otakar

1

 

4. Sokol Kolín

128

   
       

5. Sokol Opava

76,5

   
 

Vedrová Michaela

23

 

6. Spartak Vlašim

66

   
 

Kalousová Eliška

9,25

 

7. LIAZ Jablonec      

57

   
 

Vlčková Anna

9

 

8. Slezan Frýdek-Místek

22

   
 

Šustáková Zuzana

7,25

         
 

Klimentová Hana

6

 

 

     
 

Gerecká Vendula

4

 

 

     
 

Lichnovská Tereza

3

         
 

Špilháčková Pavlína

4

         
 

Baroňová Lucie

3

         
 

Šmelcerová Adéla

1,5

         
 

Zeleňáková Monika

1,25

         
 

Lichnovská Bára

1,25

         
 

Kantorová Lucie

1

         

 

za OLYMP Brno bodovala za jky  :   Hluchá Vendula     27