logo_s_2[1]          opava (2).jpg

 Děkujeme za podporu!   

Nejlepší bodovači:

Rusek Jakub           10,25
Končoš Karol 8
Smolka Adam 7,5
Gibaszek Mateusz 5
Jahn Filip 5
Moša Tomáš           5
Vajda Matouš                4
Hájek David             4
Beňovič Matěj              3
Jarošek Michal 2,75
Palzer Vít                   2
Král David              2
Lampa Ondřej 1,75
Turek Jan                    1
Kaštovský Filip 0,75

 

Pořadí oddílů :  
junioři : body
1. Playas de Castellon       117
2. Fenerbahce SC       104
3. Shaftesbury Barnet Harriers 97
4. LZ Curych       82
5. Sport Lisabon       80
6. Nike Klaipeda 73
7. MASS Ljubljana 68
8. Sokol Opava        62
juniorky :        
4. AK Olymp Brno  
za OLYMP Brno bodovaly jky  :  
Hluchá    
Režnarová    

 IMG_0495

Škoda nezdaru štafet a zraněného J.Zemana, který by asi normálně získal 2.místo v trojskoku a 3.místo ve výšce…

 

Akce se uskutečnila za podpory dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje 80 tis.Kč

Akci podpořil Magistrát Statutárního města Opavy částkou 85 tis.Kč

Na dopravu do Istanbulu přispěl Český atletický svaz částkou 100 tis.Kč

 

Všem podporovatelům děkujeme !!!

 

Momentky z akce hledejte na odkazu -  nabídka „Fotky atleti“ dole na liště

 

 

 

Největší individuální úspěchy atletů T.J. Sokol Opava v sezóně 2015

 

Halové M ČR ve víceboji a v chůzi 6.-8.2.2015 v Praze

Sedmiboj junioři        4. Hájek David          5045 bodů

3000m chůze dorostenky 6. Ruská Aneta          19:24,86min

 

Halové M ČR dorostu a juniorů 14. - 15.2.2015 v Praze

60m junioři             1. Rusek Jakub          6.89s   

Dálka    junioři       1. Rusek Jakub          7.32m

Trojskok junioři        1. Zeman Jiří           14.55m  

Výška juniorky          1. Smolková Natálie     172cm

Výška junioři           3. Zeman Jiří           1.96m

Tyč dorostenky          4. Klimentová Hana      300cm

Dálka junioři           5. Zeman Jiří           7.06m

60m př. dorostenci      6. Smolka Adam          8.29s

Tyč junioři             6. Hájek David          410cm

400m juniorky           6. Hluchá Vendula       2:20,19min   

Tyč junioři             7. Novák Michal         410cm

60m př. juniorky        7. Dostálová Veronika   9,17s

 

Halové M ČR mužů a žen 21. - 22.2.2015 v Praze

Trojskok muži      6. Kunc Lukáš               14.37m

1500m ženy         6. Hluchá Vendula           2:11,87min   

Tyč muži           6. Veverka Tomáš            480cm

Dálka muži         7. Rusek Jakub              693cm

Tyč muži           7. Stuchlík Michal          480cm

Výška ženy         7. Smolková Natálie         169cm

 

Halové M ČR žactva 28.2. - 1.3.2015 v Jablonci

Tyč                3. Škrobánková Sára         295cm

300m               3. Malíková Barbora         41,99s

Dálka              5. Stratilová Valerie       5,15m

Tyč                7. Janíková Tereza          270cm

Koule              7. Mecner Jakub             14,07m

 

M ČR dorostu a juniorů 20. - 21.6.2015 v Ostravě

Trojskok junioři   1. Zeman Jiří               15.24m  

800m juniorky      1. Hluchá Vendula           2:14,51min   

3000m př. junioři 2. Beňovič Matěj            9:43,94min

Dálka    junioři  3. Rusek Jakub              6.99m

5000m chůze        3. Ruská Aneta              31:57.92min

100m junioři       4. Rusek Jakub              10.92s  

3000m př. junioři  4. Turek Jan                9:54,00min

Výška juniorky     4. Smolková Natálie         165cm

400m př. juniorky 4. Režnarová Markéta        64.31s

110m př. Dorostenci 5. Smolka Adam             14.65s

Trojskok juniorky  5. Harasimová Petra         11.38m  

Tyč junioři        6. Hájek David              422cm

1500m junioři      6. Palzer Vít               4:02,40min

400m dorostenci    6. Lampa Ondřej             51,21s

 

M ČR mužů a žen na dráze 27. - 28.6.2015 v Plzni

Trojskok muži      4. Kunc Lukáš               15.28m

Tyč muži           5. Stuchlík Michal          464cm

Tyč muži           6. Veverka Tomáš            464cm

Dálka muži         6. Rusek Jakub              707cm

 

M ČR mužů a žen do 22 let na dráze 29. - 30.8.2015 v Hodoníně

Dálka muži         1. Rusek Jakub              728cm

Tyč muži           2. Stuchlík Michal          458cm

800m ženy          2. Hluchá Vendula           2:16,33min   

Trojskok muži      3. Zeman Jiří               14.60m

400m př. ženy      3. Režnarová Markéta        62.08s

3000m př. muži     5. Beňovič Matěj            9:58,62min

Výška ženy         6. Smolková Natálie         167cm

3000m př. muži     7. Turek Jan                10:38,40min

 

M ČR žactva na dráze 19.9. - 20.9.2015 v Praze

300m               1. Malíková Barbora         40,63s

Dálka              2. Mecner Jakub             6,43m

Tyč                6. Janíková Tereza          300cm

 

M ČR ve víceboji 24.5.2015 ve Staré Boleslavi

Pětiboj ml.žáci         5. Plaček Matyáš        2315 bodů

 

MU ČR-Maď-Slovensko-Chorv-Slovinsko žactva 26.9.2015 Břeclav

300m               2. Malíková Barbora         40,64s

 

 

finále M-ČR družstev 26.9. Praha

 Postup na EP 2016 !

 

 

 

Bodování nejlepších juniorů :

   
 

Rusek Jakub          

29

 

Pořadí nejlepších oddílů:

 
 

Volko Ján

24,3

 

junioři :

body

 

Hájek David            

19,3

 

1. Sokol Opava       

219

 

Řihák Matyáš

19

 

2. LIAZ Jablonec      

205

 

Ožana Lukáš

15,8

 

3. Slavia PRAHA

178,5

 

Smolka Adam

14,3

 

4. AK Hodonín      

152

 

Gibaszek Mateusz

14

 

5. Sokol Hradec Králové      

142

 

Jahn Filip

11,3

 

6. AC Pardubice

68

 

Sokola Dominik       

11

 

7. Sokol Čes.Budějovice

51

 

Palzer Vít                  

9,75

 

8. Univerzita Brno

48,5

 

Stabryn Miroslav

7

 

juniorky :      

body

 

Sadil Jan

6,75

 

1. AK Olymp Brno

306,5

 

Beňovič Matěj             

6

 

2. Dukla PRAHA

220

 

Novák Michal             

5

 

3. SSK Vítkovice       

184

 

Moša Tomáš          

5

 

4. Škoda Plzeň      

113,5

 

Jarošek Michal

4

 

5. Vysoké Mýto      

84,5

 

Vajda Matouš               

4

 

6. Sokol Kolín

81

 

Turek Jan                   

4

 

 

 

       

 

                       

 

za OLYMP Brno bodovaly jky :   Hluchá   32,75, Režnarová    20, Harasimová    8

za SSK Vítkovice bodovaly jky  :  Smolková   11