TERMÍNOVÁ LISTINA 2021


Květen
19.        Zlatá tretra                                                   Ostrava
23.       Míting                                                           Ostrava
Červen
1.        1.Sokolské úterý                                                Opava
2.        Spoku na startu                                                  Opava
4.-6.        Mistrovství ČR víceboj                                       Třebíč
5.        Mistrovství ČR v běhu do vrchu                              Česká Třebová
5.        2.kolo P-Moravy mládeže                                      Olomouc
6.        Mistr.Moravy star.žactva                                       Vyškov
12.        2. kolo I. ligy mužů a žen                                   Olomouc
13.        Míting 75 let LZS                                                  Kozle
15.        3.kolo KP ml.žactva – štafety                             Kopřivnice
17.        3.kolo KP star.žactva                                        Ostrava
19.-20.        Mistrovství ČR juniorů a juniorek na dráze        Kladno
22.        Přebor ČOS-pětiboj ml.žactva                            Opava
26.-27.        Mistrovství ČR mužů a žen na dráze              Zlín
29.        6.Sokolské úterý                                            Opava
Červenec
3.        3. kolo I. ligy mužů a žen                                    Uher.Hradiště
31.        MU ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů         
Srpen            
7.        71.ročník Velká cena Sokola Opava
10.        Atletický cirkus
14.        MU ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostu         Hodonín
15.        Mistrovství ČR v dlouhém horsk.běhu                   Janské Lázně
21.        4. kolo I. ligy mužů a žen                                    Břeclav
24.        7.Sokolské úterý                                               Opava
28.-29.        Mistrovství ČR do 22                                    Plzeň
Září
2.        semifinále družstev star.žactva                            Otrokovice
4.        baráž o extraligu                                              Olomouc
9.         4.kolo KP ml.žactva                                        Frýdek-Místek
11.        3.kolo M.Moravy družstev juniorů a dorostu         Břeclav
12.        Mistr.Moravy družstev star.žactva                      Ostrava
18.-19.        Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze             Mladá Boleslav
25.        Mistrovství ČR družstev juniorů                          Praha
25.        Mezistátní utkání žactva                                   Znojmo
25.        semifinále M.Moravy družstev mlad.žactva            Kopřivnice
26.        MČR 10km Běchovice
Říjen
2.        Mistrovství ČR družstev žactva                            Ostrava
3.        M.Moravy družstev mlad.žactva                           Šumperk
9.        Moravská veteraniáda a Přebor ČOS víceboj jun+dorostu        Opava
28.        Sokolský běh republiky                                      Opava
Listopad
27.        Mistrovství ČR v přesp.běhu                              Valašské Meziříčí