Mistrovské disciplíny na dráze a v hale - mladší žákyně

disciplína výkon příjmení a jméno ročník oddíl místo datum
50 m 7,10 Břečková Veronika 1991 Sokol Opava Krnov 19.11.2004
60 m 8,04/-0,2/ Burešová Laura 2007 Sokol Opava Opava 04.08.2020
100 m 13,28/-0,2/ Burešová Laura 2007 Sokol Opava Opava 15.08.2020
150 m 19,91/+0,7/ Burešová Laura 2007 Sokol Opava Opava 16.06.2020
150 m ru. 19,5 Fallerová Radka 1979 Slezan Opava Ostrava 02.06.1992
200 m  28,36/-0,9/ Bugárová Markéta 2006 Slezan Opava Opava 17.08.2019
300 m 42,97 Hluchá Vendula 1997 Sokol Opava Šumperk 25.09.2010
400 m            
600 m 1:40.14 Málková Zuzana 1988 Sokol Opava Jablonec 13.10.2001
800 m 2:22.88 Mašková Markéta 1990 Sokol Opava Litomyšl 16.06.2003
1000 m 3:25.5 Mašková Markéta 1990 Sokol Opava Olomouc 08.02.2003
1500 m 5:10.99 Kaplerová Jana 1979 Slezan Opava Jablonec 03.10.1992
50 m př.  8,86 Turoňová Kateřina 1983 Sokol Opava Ostrava 09.03.1996
50 m př. Ru. 8,3 Ječmenková Jindra 1980 Slezan Opava Ostrava 07.01.1993
60 m př 9,67/+1,0/ Burešová Laura 2007 Sokol Opava Praha 24.07.2020
80 m př.ru. 12,9 Stromská Alena 1974 Slezan Opava Ostrava 25.06.1987
dálka 511 Žídková Lenka 1982 Sokol Opava Třinec 07.06.1995
výška 160 Gorolová Lucie 1986 Sokol Opava Ostrava 15.12.1999
tyč 300 Janíková Tereza 2002 Sokol Opava Praha 19.09.2015
  300 Lesáková Michaela 2009 Sokol Opava Opava 28.10.2021
koule 3kg 10,75 Glabasniová Eva 1966 Slezan Opava Brno 04.10.1979
Koule 2kg 10,48 Havlíčková Zuzana 2001 Sokol Opava Ostrava 24.06.2014
kriket 58,5 Dlouhá Lenka 1979 Slezan Opava Opava 27.05.1992
oštěp 600g ST 31,02 Přibylová Marie 1969 Slezan Opava Opava 25.09.1982
oštěp 400g 35,15 Andrlová Bára 2008 Sokol Opava Frýdek-Místek 09.09.2021
disk 1 kg 22,0 Gogelová Zuzana 1963 Slezan Opava F.Místek 12.06.1976
disk 0,75 kg 33.00 Zdražilová Zuzana 2002 Sokol Opava Stará Boleslav 03.10.2015
čtyřboj 2240 Stratilová Valerie /8,71-481-40,15-1:46.12/ 2001 Sokol Opava Opava 28.05.2014
pětiboj 2917 Musilová Kateřina /10,2-50,82-8,6-489-2:32,9/ 1988 Sokol Opava Opava 09.10.2001
2km chůze            
3 km chůze 19:06.55 Ozaniaková Marie 1991 Sokol Opava Kladno 02.10.2004
4x60m            

Mistrovské disciplíny na dráze a v hale -mladší  žáci

disciplína výkon příjmení a jméno ročník oddíl místo datum
50 m 6,69 Hudeczek Libor 1979 Sokol Opava Krnov 23.11.2002
  6,69 Honka Ondřej 1993 Sokol Opava Krnov 24.11.2006
50 m ru. 6,4 Červeňák Robn 1979 Sokol Opava Kladno 28.11.1992
  6,4 Machel Martin 1967 Slezan Opava Ostrava 06.12.1980
60 m  7,29/+0,1/ Šenk Richard 2004 Sokol Opava Brno 26.06.2017
100 m 12,49 Křesťan Martin 1997 Sokol Opava Opava 07.07.2009
150 m  17,88 Halátek Pavel 2004 Sokol Opava Ostrava 15.12.2017
200m 28,77/-1,4/ Halátek Pavel 2004 Sokol Opava Opava 10.05.2016
300 m 39,66 Bednář Štěpán 2007 Sokol Opava Olomouc 28.09.2020
             
800 m 2:18.00 Veřmiřovský Lukáš 2000 Sokol Opava U.Hradiště 24.06.2013
1000 m 2:48.1 Král Ladislav 1964 Slezan Opava U.Hradiště 29.09.1977
1500 m 4:45.6 Piernik Martin 1977 Slezan Opava Třinec 13.06.1990
1500 m př. 5:24.34 Trampler Jonáš 1991 Sokol Opava Kladno 02.10.2004
50 m př 8,58 Kubánek Miroslav 1982 Sokol Opava Ostrava 25.03.1995
50 m př 8,0 Červeňák Robn 1979 Sokol Opava Ostrava 10.02.1992
  8,0 Rybka Zbyněk 1965 Slezan Opava Ostrava 09.12.1978
60m př 8,66/-1,9/ Šenk Richard 2004 Sokol Opava Brno 27.06.2017
výška 180 Šenk Richard 2004 Sokol Opava Opava 07.12.2017
dálka 600 Kavecký David Gabriel 2003 Sokol Opava Opava 31.05.2016
tyč 3,43 Krček Jan 2005 Sokol Opava Ostrava 14.12.2018
koule 3kg 13,96 Grulich Martin 2005 Sokol Opava Ostrava 08.12.2018
koule 4kg 12,77 Zajunc Pavel 1970 Slezan Opava Opava 08.10.1983
disk 1kg 39,92 Zajunc Pavel 1970 Slezan Opava Poruba 01.10.1983
kriket 82,44 Čermák Filip 1991 Sokol Opava Třinec 19.09.2004
oštěp 500g 43,68 Grulich Martin 2005 Sokol Opava Šumperk 07.10.2018
oštěp 600g 33,63 Kaštovský Matěj 1995 Sokol Opava Opava 26.08.2008
oštěp 600gr-s. t. 39,80 Arendarčík Pavel 1973 Slezan Opava Opava 05.10.1986
čtyřboj 2223 Šenk Richard /7,62-10,20-1,70-3:17,12/ 2004 Sokol Opava Kolín 11.10.2017
pětiboj - el. 2935 Šenk Richard /8,95-64,90-7,55-5,48-2:23,14/ 2004 Sokol Opava Olomouc 28.05.2017
2km chůze            
3km chůze 17:51.8 Luzar Daniel 1974 Slezan Opava Praha 21.06.1987
4x60 m el.            
4x60 m ruč.            
Mistrovské disciplíny na dráze a v hale - ženy        
disciplína výkon příjmení a jméno ročník oddíl  místo datum
60 m 7,70 Follnerová Eva 1980 Sokol Opava Praha 07.02.1998
100 m  12,08/+0,3/ Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Opava 19.05.2018
150 m 17,84 Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Opava 01.06.2021
200 m  24,21/-1,0/ Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Třinec 18.05.2019
300 m 37,86 Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Ostrava 13.06.2018
400 m 51,23 Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Tallinn 10.07.2021
600 m  1:38.88 Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Opava 21.05.2015
800 m 2:03.14 Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Ostrava 06.09.2020
1000 m 2:45.54 Hluchá Vendula 1997 Sokol Opava Kladno 01.06.2020
1500 m 4:25.19 Hluchá Vendula 1997 Sokol Opava Brno 25.08.2020
3000 m 9:48.59 Hluchá Adéla 2001 Sokol Opava Ostrava 06.09.2020
5000 m 17:39.78 Hnílková Gabriela 1975 Slezan Opava Ostrava 17.09.1994
10000 m 36:55.59 Hnílková Gabriela 1975 Slezan Opava Jablonec 04.06.1994
půlmaratón 1:29.47 Pokorová Jaroslava 1972 Sokol Opava Domažlice 13.04.2002
maratón 3:19.46 Pokorová Jaroslava 1972 Sokol Opava Praha 14.05.2006
100 m př  14,25/+0,0/ Harasimová Petra 1997 Sokol Opava Uherské Hradiště 03.07.2021
60m př 8,64 Harasimová Petra 1997 Sokol Opava Ostrava 20.02.2021
400 m př  61,63 Klapuchová Marie 2003 Sokol Opava Kladno 19.06.2021
3000 m př. 10:55.06 Hluchá Tereza 2001 Sokol Opava Ostrava 05.09.2020
výška 176 Ondraschková Lucie 1989 Sokol Opava Čejkovice 13.03.2009
dálka 619/+0,0/ Ondraschková Lucie 1989 Sokol Opava Osijek 13.06.2007
trojskok 13,27/+1,4/ Harasimová Petra 1997 Sokol Opava Zlín 26.06.2021
tyč 380 Blanárová Michaela 1978 Sprint Opava Zlín 16.06.2001
  380 Kozelková Peta 1991 Sokol Opava Praha 21.02.2009
koule (4kg) 13,47 Premusová Miluše 1951 Slezan Opava Pov.Bystrica 24.06.1972
disk 47,80 Sedláčková Beáta 2001 Sokol Opava Uherské Hradiště 22.06.2019
oštěp NT 44,08 Hanáková Michaela 1993 Sokol Opava Opava 12.08.2017
kladivo (4kg) 66,87 Kuklová Pavla 1995 Slezan Opava Ostrava 01.07.2018
pětiboj 3819 Ondraschková Lucie /9,05-166-10,84-579-2:26.12/ 1989 Sokol Opava Praha 08.02.2008
sedmiboj 5259 Ondraschková Lucie  1989 Sokol Opava Jyvőskylő 28.06.2008
5 km chůze dráha 24:18,0 Žídková Lenka   Prestar Opava Tesserete 08.07.2006
5 km chůze silnice 1:52.05 Pokorová Jaroslava 1972 Sokol Opava Praha 08.05.2004
10 km chůze silnice 49:01,0 Žídková Lenka   Prestar Opava Olomouc 10.04.2004
20 km chůze silnice 1:52.05 Pokorová Jaroslava 1972 Sokol Opava Olomouc 10.04.2004
4x100 m el. 48,10 Harasimová, Holoubková, Valíková, Kovačovicová    Sokol Opava Uherské Hradiště 3.7.2021
4x100 m ruč. 50,1 Nováková P.,Nováková I.,Čecháková,Uvírová     Ostrava 18.05.1982
4x400 m 3:59.38 Kavecká,Málková Z.,Konečná B.,Rinková     Opava 22.06.2003
Mistrovské disciplíny na dráze a v hale - žákyně        
disciplína výkon příjmení a jméno ročník oddíl místo datum
50 m 6,93 Volná Radana 1976 Slezan Opava Ostrava 09.02.1991
50 m ru. 6,6 Fallerová Radka 1979 Slezan Opava Ostrava 11.12.1993
  6,6 Roženková Alice 1978 Slezan Opava Ostrava 12.12.1992
  6,6 Zemková Kateřina 1986 Slezan Opava Krnov 24.11.2000
60 m el. 7,88 Jurčeková Michaela 2001 Sokol Opava Třinec 03.05.2016
60 m ruč. 7,6 Konečná Barbora 1986 Sokol Opava Opava 11.05.2000
  7,6 Volná Radana 1976 Slezan Opava Třinec 31.08.1991
  7,6 Fallerová Radka 1979 Slezan Opava Třinec 09.06.1993
100 m 12,92/+0,0/ Brunová Vanda 2003 Sokol Opava Opava 05.06.2018
100 m ru. 12,4 Konečná Barbora 1986 Sokol Opava Brno 03.06.2001
150 m el. 18,90 Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Třinec 03.05.2016
150 m ruč. 18,4 Volná Radana 1976 Slezan Opava Uher.Hradiště 08.06.1991
200 m 25,20/-0,5/ Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Třinec 11.06.2016
300 m  40,05 Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Praha 05.06.2016
400 m 54,85 Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Olomouc 08.05.2016
600 m  1:38.88 Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Opava 21.05.2015
600 m ru. 1:39.0 Škrobálková Lenka 1965 Slezan Opava Ostrava 18.06.1979
800 m 2:11.55 Malíková Barbora 2001 Sokol Opava Uherské Hradiště 14.05.2016
1000 m 3:17.00 Hluchá Tereza 2001 Sokol Opava Opava 11.09.2015
1500 m 4:48.32 Holušová Karolína 1990 Sokol Opava Brno 22.06.2005
3000 m 11:05.02 Drösslerová Marie 1989 Sokol Opava Olomouc 02.10.2004
50 m př 8,04 Trojková Jitka 1973 Slezan Opava Ostrava 14.12.1991
60 m př 9,04 Dostálová Veronika 1997 Sokol Opava Jablonec 03.03.2012
80 m př.  12,18 Černínová Zdena 1977 Slezan Opava Ostrava 28.06.1992
100 m př el. 14,91/-0,2/ Burešová Laura 2007 Sokol Opava Ostrava 12.09.2021
100 m př ruč. 14,6 Uvírová Dagmar 1964 Slezan Opava Ostrava 21.07.1979
200 m př  29,68 Fallerová Radka 1979 Slezan Opava Třinec 25.06.1994
1500 m př. 5:31.14 Kvášová Barbora 2007 Sokol Opava Mladá Boleslav 19.09.2021
výška 1,75 Věncková Bohdana 1969 Slezan Opava Brno 04.09.1984
dálka 5,60 Ondraschková Lucie 1976 Sokol Opava Ostrava 11.09.2004
tyč 3,74 Janíková Tereza 2002 Sokol Opava Třinec 03.06.2017
koule 3kg 13,80 Glabasniová Eva 1976 Slezan Opava Jablonec 01.11.1980
koule 4kg 10,97 Kukelková Lucie 1994 Sokol Opava Opava 25.08.2009
Kladivo 3 kg 44,83 Kukelková Lucie 1994 Sokol Opava Opava 09.06.2009
disk 1 kg 34,46 Zdražilová Zuzana 2002 Sokol Opava Varaždin 30.09.2017
disk 0,75 kg 41,23 Zdražilová Zuzana 2002 Sokol Opava Břeclav 23.09.2017
oštěp 600g 39,34 Kleslová Veronika 1994 Sokol Opava Olomouc 40068
oštěp 500g 40,08 Zdražilová Zuzana 2002 Sokol Opava Břeclav 24.09.2017
kriket 63,60 Melichaříková Taťána 1984 Sokol Opava Opava 12.05.1999
čtyřboj 2651 Málková Zuzana /8,59-153-9,52-2:20.08/ 1988 Sokol Opava Šumperk 20.06.2003
pětiboj 2897 Vaculová Radka /10,28-162-10,19-477-2:52.6/ 1987 Sokol Opava Olomouc 26.01.2002
sedmiboj 4479 Gorolová Lucie /15,75-155-10,00-19,85-537-26,98-2:33.51/ 1986 Sokol Opava Olomouc 37051
2 km chůze 11:06.09 Selníková Anna 1994 Sokol Opava Opava 26.05.2009
3 km chůze dráha 15:16.8 Herberová Hana 1981 HP Opava Šumperk 06.05.2000
4x60 m  30,52 Konečná,Rinková,Gorolová,Illíková     Praha 05.07.2001
3x300 m el. 2:09.84 Gorolová,Rinková,Konečná     Praha 06.07.2001
4x300m            
Mistrovské disciplíny na dráze a v hale        
disciplína výkon příjmení a jméno ročník oddíl místo datum
50 m 6,21 Levay Jaroslav 1978 Slezan Opava Ostrava 31.01.1993
60 m  6,93/+0,6/ Formánek Tadeáš 2002 Sokol Opava Brno 26.06.2017
100 m 11,03/+0,2/ Formánek Tadeáš 2002 Sokol Opava Varaždin 26.08.2017
150 m  16,51/+1,5/ Formánek Tadeáš 2002 Sokol Opava Jablonec n. N. 07.10.2017
200m 22,44/+1,7/ Halátek Pavel 2004 Sokol Opava Opava 08.06.2019
300 m 35,46 Vaněk Petr 1989 Sokol Opava Kladno 02.10.2004
400 m 54,5 Ceplý Šimon 2006 Sokol Opava Ostrava 12.06.2021
800 m 2:01.6 Luzar Daniel 1974 Slezan Opava Třinec 11.05.1989
1000 m 2:44.42 Bláha Petr 1993 Sokol Opava Opava 26.08.2008
1500 m 4:17.3 Tesař Zbyněk 1973 Slezan Opava Ostrava 27.08.1988
1500 m př. 4:32.9 Bureš David 1977 Slezan Opava Ostrava 27.06.1992
3000m 9:55.24 Hlaváček Martin 1995 Sokol Opava Opava 14.07.2010
50 m př 7,09 Železnov Petr 1981 Slezan Opava Ostrava 14.12.1996
60m př 8,12 Šenk Richard 2004 Sokol Opava Ostrava 02.03.2019
100 m př  13,18/+1,2/ Šenk Richard 2004 Sokol Opava Opava 16.05.2019
200 m př. 26,51/+1,8/ Šenk Richard 2004 Sokol Opava Opava 16.05.2019
200 m př. 26,51/-0,1/ Smolka Adam 1998 Sokol Opava Praha 22.09.2013
výška 195 Kudlička Jan 1988 Sokol Opava Opava 25.04.2003
dálka 710/+0,9/ Halátek Pavel 2004 Sokol Opava Opava 08.06.2019
trojskok 13,59/+0,0/ Halátek Pavel 2004 Sokol Opava Opava 20.08.2019
tyč 441 Krček Jan 2005 Sokol Opava Břeclav 22.08.2020
koule 4kg 18,52 Vláčil Ondřej 2004 Sokol Opava Ptuj 28.09.2019
koule 5kg 15,20 Vláčil Ondřej 2004 Sokol Opava Opava 16.10.2019
disk 1kg 58,24 Vajda Martin 2004 Sokol Opava Opava 04.06.2019
kriket 94,33 Čermák Filip 1991 Sokol Opava Opava 06.06.2006
oštěp 600gr 59,56 Šindelář Josef 2006 Sokol Opava Mladá Boleslav 17.06.2021
oštěp 600gr-s. t. 63,88 Bitomský Michal 1979 Slezan Opava Ostrava 08.09.1994
oštěp 700gr 31,54 Rampáček Milan 1991 Sokol Opava Opava 25.04.2006
čtyřboj 2589 Plachký Jakub /7,2-622-12,24-3:06,6/ 1985 Sokol Opava Tachov 17.06.2000
sedmiboj 4438 Honka Ondřej /7,51-580-12,26-160-8,44-370-2:57,54/        
devítiboj 5385 Špiláček Dminik /15,27-44,77-365-40,81-8,10-576-14,03-179-3:11,90/ 1988 Sokol Opava Opava 13.10.2003
kladivo 4kg 59,75 Vajda Martin 2004 Sokol Opava Opava 16.05.2019
2km chůze 10:51,1 Holuša Lukáš 1989 Sokol Opava Opava 27.04.2004
3km chůze 14:09.23 Malysa Jiří 1991 SK Prestar Op. Opava 25.04.2006
5km chůze 25:09.0 Holuša Miloš 1965 Slezan Opava Opava 06.09.1980
4x60 m el. 27,59 Mendel,Vaněk,Sýkora,Hudeczek   Sokol Opava Ostrava 11.09.2004
4x60 m ruč. 27,7 Červeňák,Režňák,Bartík,Levay   Slezan Opava Třinec 27.06.1993
4x300 m            
3x300 m 1:55.72 Červeňák,Kožiol,Režňak   Slezan Opava Třinec 34510