TERMÍNOVÁ LISTINA 2021

 Leden

23.                     halová liga                                   Praha
30.                     halová liga                                   Praha

Únor

13.-14.                Mistrovství ČR víceboj                                  Praha
20.-21.                Mistrovství ČR mužů a žen                           Ostrava
27.-28.                halová liga juniorů a dorostu                       Ostrava

Březen

6.-7.                Mistrovství ČR JaD v hale                              Ostrava

27.                Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu            Tábor

Duben
10.                Mistrovství ČR v půlmaratónu                                  Pardubice
24.                Mistrovství ČR 10000m mužů a žen na dráze    
27.                1.Sokolské úterý a pětiboj ml.žactva                                    Opava

Květen

4.              2.Sokolské úterý               Opava
19.            Zlatá Tretra
22.            1.liga 1.kolo                  Opava
25.             3.Sokolské úterý            Opava
29.           Mistrovství Moravy dorostu
30.          Mistrovství Moravy dospělých a juniorů

Červen

1.              4.Sokolské úterý                                                             Opava
4.-6.                Mistrovství ČR víceboj na dráze                                 Třebíč
5.                    Mistrovství ČR v běhu do vrchu                                 Č.Třebová
12.                   1.liga 2.kolo                                                                  Olomouc
19.-20.            Mistrovství ČR juniorů a dorostu na dráze                 Kladno
26.-27.            Mistrovství ČR mužů a žen na dráze                          Zlín
29.              5.Sokolské úterý                                                             Opava

Červenec

3.                          1.liga 3.kolo 
31.                           MU juniorů                   

Srpen

7.               Velká cena Sokola Opava
10.             Atletický cirkus                                 Opava
14.             MU dorostu                                      Hodonín
15.          Mistrovství ČR v dlouhém horském běhu    Janské Lázně                   
21.             1.liga 4.kolo
28.-29.            Mistrovství ČR 22                     Plzeň

Září

4.                      Baráž o postup do extraligy
11.                   Mistr.Moravy družstev star.žactva
18.-19.            Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze               Mladá Boleslav
25.                  Mistr.ČR družstev juniorů                                      Praha
26.                Mistrovství ČR na 10 km silnice                        Běchovice

Říjen

2.                Mistrovství ČR družstev žactva                                             Ostrava
9.                Moravská veteraniáda a Přebor ČOS víceboj jun+dorostu         Opava
28               Sokolský běh republiky                                                       Opava

Listopad

27.                Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů                    Val.Meziříčí