TERMÍNOVÁ LISTINA 2022      
 DRÁHA      
TERMÍN: NÁZEV AKCE MÍSTO
březen
6.3. 2. kolo OPVAP Opava
20.3. 3. kolo OPVAP Opava
22.3. 1. kolo družstev Ml.Ž (přespolák) F-M
26.3. MČR přespolní běh D, SŽ, MŽ Slavkov u Brna
duben
14.4. Vrhačský pohár Poruba
17.4. 4. kolo OPVAP Krnov
26.4. 1. Sokolské úterý Opava
28.4. 2. kolo družstev Ml.Ž (trojboj) Ostrava
29.4. OK Štafetový pohár Opava (dopoledne)
květen
3.5. OK Poháru rozhlasu Ml. Ž. Opava (dopoledne)
3.5. 2. Sokolské úterý Opava
4.5. Přebor ČOS v 5 boji MŽ Opava
5.5. OK poháru rozhlasu ST. Ž. Opava (dopoledne)
6.5. Trojboj 5. tříd ZŠ Englišova
7.5. 1. kolo MMaS mládeže - GIGANT Vyškov
8.5. Velká cena města Olomouce Olomouc
9.5. OF čtyřboj ML. Ž. Opava (dopoledne)
10.5. 5 km + vybrané disciplíny Opava
10.5. 1. kolo družstev St.Ž Vítkovice
11.5. KK Štafetový pohár Opava (dopoledne)
11.5. Čokoládová tretra Opava
12.5. 3. kolo družstev Ml.Ž (pětiboj) Kopřivnice + F-M
13.5. Výběr do ST ZŠ Englišova
14.5. 1. kolo 1. ligy M+Ž, skup. C Opava
14.5. Miting z okazji 100-lecia ŠL.ZLA Chorzow
14.5. 1. kolo 2. ligy M+Ž, skup. D Šumperk
15.5. 1. kolo Extraligy M+Ž Ostrava
15.5. 5. kolo OPVAP Krnov
17.5. Krajský přebor ST.Ž. jednotlivci Opava
18.5. KF Poháru rozhlasu ML + ST. Ž. Opava (dopoledne)
19.5. KP jednotlivců Ml.Ž Opava
20.5. OF čtyřboj ST. Ž. Opava (dopoledne)
21.5. MMaS D Ostrava
21.5. Atletické utkání MSK - Polsko Raciborz
21.5. MČR v běhu do vrchu Nová Lhota
21.-22.5. MMaS ve vícebojích Přerov
22.5. MMaS J, M, Ž Ostrava
24.5. 2. kolo družstev ST.Ž. Opava
26.5.  KK Pohár rozhlasu  
27.5. Celostatní finále Štafetového poháru  
28.5. 2. kolo 1. ligy M+Ž, sk. C Olomouc
26.-28.5. požární sporty Opava
28.5. 2. kolo 2. ligy M+Ž, sk. D F-M
31.5. Zlatá tretra  Ostrava
červen
3.-5. MČR ve vícebojích Praha
4.6. MMaS ST.Ž Ostrava
5.6. Atletika pro rodinu - finále Opava
5.6. 2. kolo MMaS mládeže (GIGANT) Ostrava
6.6. Memoriál Josefa Odložila Praha
7.6. 3. Sokolské úterý Opava
8.6. Běh o nejrychlejšího Opaváka Opava
8.6. Finále Poháru rozhlasu  
11.6. 3. kolo 1. ligy M+Ž, sk. C Uherské Hradiště
12.6. 3. kolo 2. ligy M+Ž, sk. D Třinec
12.6. 2. kolo Extraligy M+Ž Plzeň
12.6. 6. kolo OPVAP Opava
14.6. 4. kolo družstev ML.Ž (štafety) Kopřivnice
14.6. Kladenské memoriály Kladno
16.6. 3. kolo družstev ST.Ž Třinec
18.-19.6. MČR J+D Ostrava
21.6. 4. Sokolské úterý Opava
21.6. Pražská tyčka Praha
22.6. Mezistátní utkání U18 Maďarsko
25.-26.6. MČR M+Ž Hodonín
26.6.-7.7. Světová univerziáda Chengdu
28.-30.6. Olympiáda dětí a mládeže Olomouc
červenec
4.-7.7. ME D Jeruzalém
15.-24.7. MS M+Ž Oregon
24.-30.7. Evropský olympijský festival mládeže Banská Bystrica
30.7. Mezistátní utkání U23 Maďarsko
30.7. MMaS běh dp vrchu Lysá hora
srpen
2.8. MS J do 19 let Calicolumbie
6.8. Zlín 20-22 Zlín
13.8. VC Sokola Opava + Vrhačský pohár Opava
15.-21.8. ME M+Ž Mnichov
20.8. 4. kolo 1. ligy M+Ž, sk. C Břeclav
20.8. 4. kolo 2. ligy M+Ž, sk. D Ostrava
23.8. 4. kolo družstev ST.Ž F-M
23.8. Atletický cirkus Opava
27.-28.8. MČR M+Ž do 22 let Brno
28.8. Semifinále MMaS družstev ST.Ž Olomouc
září
3.9. Baráž o postup do Extraligy M+Ž  
3.9. Baráž o postup do 1. ligy M+Ž  
4.9. MČR družstev M+Ž Cheb
10.9. 3. kolo MMaS družstev mládeže (GIGANT) Břeclav
11.9. MMaS družstev ST.Ž F-M
13.9. 5. kolo družstev ML.Ž Třinec
17.-18. MČR žactva Olomouc
18.9. Semifinále MMaS družstev ML.Ž Ostrava
24.9. MČR družstev D+J  
24.9. Mezistátní utkání U15 Znojmo
25.9. MČR v silničním běhu Praha-Běchovice
25.9. MMaS ML.Ž Břeclav
říjen
1.10. MČR družstev ST.Ž  
2.10. Finále MMaS družstev ML.Ž Kopřivnice
8.10. Moravská veteraniáda Opava
28.10. Běh republiky Opava
listopad
5.11. Hornická desítka  F-M
26.11. MČR v přespolním běhu M+Ž+J Rumburk