TERMÍNOVÁ LISTINA 2020

Leden
18.-19.        MMaS ve vícebojích v hale                Ostrava
Út. 21.     Athletics Indoor Ostrava I                Ostrava
25.-26.        48.ročník Slezské laťky                    Opava
26.        Okresní přebor sprinty, dálka                Opava
Pá 31.      Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva         Ostrava

Únor
So 1.        Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva         Ostrava
Ne 2.        Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, JaD        Ostrava
5.        Mítink EA-Czech Indoor Gala                Ostrava
7.-9.        Mistrovství ČR víceboj                    Praha-Stromovka
15.-16.        Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Ostrava
Čt 20.         Youth Athletics Indoor Ostrava III            Ostrava
22.-23.        Mistrovství ČR mužů a žen                Ostrava
29.2.-1.3.    Mistrovství ČR žáků a žákyň                Praha-Stromovka

Březen        
13.        M.Moravy přespol.běh                    Olešná
13.-15.        Mistrovství světa                      Nanjing (Čína)

Duben
18.        M.Moravy chůze                        Olomouc
28.        1.Sokolské úterý                    Opava

Květen
2.-3.        M.Moravy víceboj                    Třinec
5.        1. kolo KP družstev star.žactva                Ostrava
6.        1. kolo KP družstev mlad.žactva                Ostrava
8.        1.kolo M.Moravy družstev juniorů a dorostu         Olomouc
12.        2.Sokolské úterý                    Opava
15.        OF Poháru rozhlasu                    Opava
16.         1. kolo I. ligy mužů a žen                Olomouc
16.         1. kolo II. ligy mužů a žen                Ostrava
19.        2. kolo KP družstev star.žactva                Opava
21        2. kolo KP družstev mlad.žactva                Opava
22.        Zlatá tretra                        Ostrava
23.        2.kolo M.Moravy družstev juniorů a dorostu         Třinec
26.        3.Sokolské úterý                    Opava
30.        2.kolo 1.ligy mužů a žen                Opava
30.         2. kolo II. ligy mužů a žen                Hranice

Červen
5.-7.        Mistrovství ČR víceboj na dráze                Praha-Eden
6.        MU juniorů ČR-Maď-Pol-Slovensko-Slovinsko        Polsko
6.        M.Moravy žactva                        Uher.Hradiště
7.        M.Moravy dospělých                    Ostrava
9.        4.Sokolské úterý                    Opava
12.        Mistr.ČR čtyřboj škol                    Opava
13.         3. kolo I. ligy mužů a žen                Uherské Hradiště
14.         3. kolo II. ligy mužů a žen                Třinec
16.        2. kolo KP družstev star.žactva                Třinec
18        2. kolo KP družstev mlad.žactva                Třinec
20.-21.        Mistrovství ČR juniorů a juniorek na dráze        Ostrava
27.-28.        Mistrovství ČR mužů a žen na dráze            Plzeň
30.        5.Sokolské úterý                    Opava

Červenec
4.        MU dorostu ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko        Zlín
7.-12.        MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ                Nairobi
16.-19.        MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 let                Rieti
18.        MU do 22 let ČR-Maď-Polsko-Slovinsko            Maďarsko

Srpen
11.        Atletický cirkus Dolní náměstí                Opava
15.        70.ročník Velké ceny Opavy v hodu oštěpem        Opava
22.        4. kolo I. ligy mužů a žen                Břeclav
22.         4. kolo II. ligy mužů a žen                Šumperk
25.        6.Sokolské úterý                    Opava
25.-30.        MISTROVSTVÍ EVROPY                     Paříž
29.        Baráž o postup do extraligy                Ostrava

Září
1.        semifinále KP družstev star.žactva            Frýdek-Místek
5.-6.        Mistrovství ČR do 22 let                Jablonec
8.        7.Sokolské úterý                    Opava
12.        3.kolo M.Moravy družstev juniorů a dorostu        Břeclav
13.        M.Moravy družstev star.žactva                Břeclav
15.        4. kolo KP družstev mlad.žactva                Frýdek-Místek
19.-20.        Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze            Třinec
26.        Mistrovství ČR družstev juniorů                Opava
26.        MU žactva ČR-Chorvat-Maďar-Slovensko-Slovinsko    
28.        M.Moravy mlad.žactva                    Olomouc

Říjen
3.        Mistrovství ČR družstev žactva                Kolín
4.        M.Moravy družstev mlad.žactva                Blansko
10.        Moravská veteraniáda a Župní přebor víceboj        Opava