Březen        
8.        Halový atletický pohár přípravky               Opava
13.        M.Moravy přespol.běh                        Olešná
Duben
5.        Okresní přebor přípravky                        Opava
18.        M.Moravy chůze                            Olomouc
21.        Atl.trojboj minipřípravek                        Třinec
23.        Atl.čtyřboj přípravek                            Třinec
28.        1.Sokolské úterý                            Opava
Květen
1.        Mistrovství Ustroně ve skoku o tyči           Ustronň
1.        Májové závody                            Frýdek-Místek
2.-3.        M.Moravy víceboj                            Třinec
5.        1. kolo KP družstev star.žactva                    Ostrava
6.        1. kolo KP družstev mlad.žactva                    Ostrava
8.        1.kolo M.Moravy družstev juniorů a dorostu         Olomouc
12.        2.Sokolské úterý                            Opava
13.        Čokoládová tretra                            Opava
15.        OF Poháru rozhlasu                            Opava
16.         1. kolo I. ligy mužů a žen                        Olomouc
16.         1. kolo II. ligy mužů a žen                        Ostrava
19.        2. kolo KP družstev star.žactva                    Opava
21        2. kolo KP družstev mlad.žactva                    Opava
22.        Zlatá tretra                                Ostrava
23.        2.kolo M.Moravy družstev juniorů a dorostu       Třinec
24.        Okresní přebory přípravky                        Opava
26.        3.Sokolské úterý                            Opava
30.        2.kolo 1.ligy mužů a žen                        Opava
30.         2. kolo II. ligy mužů a žen                        Hranice
Červen
5.-7.        Mistrovství ČR víceboj na dráze                    Praha-Eden
6.        MU juniorů ČR-Maď-Pol-Slovensko-Slovinsko            Polsko
6.        M.Moravy žactva                            Uher.Hradiště
7.        M.Moravy dospělých                            Ostrava
9.        4.Sokolské úterý                            Opava
10.        Nejrychlejší Opavák                            Opava
12.        Mistr.ČR čtyřboj škol                            Opava
13.         3. kolo I. ligy mužů a žen                        Uherské Hradiště
14.         3. kolo II. ligy mužů a žen                        Třinec
16.        2. kolo KP družstev star.žactva                    Třinec
18        2. kolo KP družstev mlad.žactva                    Třinec
20.-21.        Mistrovství ČR juniorů a juniorek na dráze            Ostrava
23.        Atl.trojboj minipřípravek                        Poruba
25.        Atl.čtyřboj přípravek                            Poruba
27.-28.        Mistrovství ČR mužů a žen na dráze                Plzeň
29.         KP družstev mlad.žactva                         Frýdek-Místek
30.        5.Sokolské úterý                                     Opava
Červenec
4.        MU dorostu ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko            Zlín
7.-12.        MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ                Nairobi
16.-19.        MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 let                Rieti
18.        MU do 22 let ČR-Maď-Polsko-Slovinsko                Maďarsko
Srpen
11.        Atletický cirkus Dolní náměstí                    Opava
15.        70.ročník Velké ceny Opavy v hodu oštěpem         Opava
22.        4. kolo I. ligy mužů a žen                        Břeclav
22.         4. kolo II. ligy mužů a žen                        Šumperk
25.        6.Sokolské úterý                            Opava
25.-30.        MISTROVSTVÍ EVROPY                     Paříž
29.        Baráž o postup do extraligy                        Ostrava
Září
1.        semifinále KP družstev star.žactva           Frýdek-Místek
5.-6.        Mistrovství ČR do 22 let                        Jablonec
8.        7.Sokolské úterý                            Opava
12.        3.kolo M.Moravy družstev juniorů a dorostu        Břeclav
13.        M.Moravy družstev star.žactva                    Břeclav
15.        4. kolo KP družstev mlad.žactva                    Frýdek-Místek
17.        Atl.čtyřboj přípravek                            Vítkovice
19.-20.        Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze                Třinec
26.        Mistrovství ČR družstev juniorů                    Opava
26.        MU žactva ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko    
28.        M.Moravy mlad.žactva                        Olomouc
Říjen
3.        Mistrovství ČR družstev žactva                    Kolín
4.        M.Moravy družstev mlad.žactva                    Blansko
10.        Moravská veteraniáda a Přebor ČOS víceboj            Opava
28.        Sokolský běh republiky a rámcové závody v hale      Opava