V sobotu 18.1. a v neděli 19.1. proběhlo v ostravské atletické hale otevřené Mistrovství Moravy vícebojařů v kategorii žactva, dorostu, juniorstva i dospělých za účasti 178 atletů nejen z Moravy, ale i z Čech či Slovenska. Mužské kategorie soutěžily v sedmiboji a ženské kategorie absolvovaly pětiboj. Úspěšná bilance atletů Sokola Opava představovala jednu zlatou a jednu bronzovou medaili. V kategorii žáků vyhrál Mistrovství Moravy Jan Krček o více než 200 bodů před Hanzelkou z Kopřivnice. Nejlepší disciplíny měl skok o tyči, kde vyhrál výkonem 400cm, a skok vysoký v osobním rekordu 159cm. V kategorii mužů byl třetí Jakub Holek se ziskem 4359 bodů těsně před dalším opavským vícebojařem Otakarem Zárubou, který dosáhl zisku 4339 bodů. Sedmý na Mistrovství Moravy v kategorii dorostu byl Vítězslav Tampa a osmnáctá mezi žákyněmi skončila Aneta Beitelová.