13. ročník Memoriálu dr.Lesáka ve skoku o tyči:     

 Děkujeme sponzorům Atlet.cirkusu na Dolním náměstí v Opavě 13.8. :

Agrana  Nadace TESCO  Kofola  Magrla  Statut. město Opava
Grocar  Moravskoslezský krajský úřad  Košilomat  BONATRANS


 pořadí tyčl muži
Tyč dorostenci 1 Kupczak Adrian 2002    4,80 OLIMP Mazancowice
Tyč muži         1 Bárta Dan 1998            4,80 Dukla Praha
Tyč muži         2 Rykl Radoš 1995           4,65 Sokol Hradec Králové
Tyč dorostenci 2 Zuska David 2002         4,50 TEPO Kladno
Tyč muži         3 Böhm Jakub 1984         4,50 Sokol Opava
Tyč muži         4 Kadla Jiří 1997              4,50 SKM Valašské Meziříčí
Tyč junioři       1 Hajzler Sebastian 2001   4,35 AHA Vyškov
Tyč muži         5 Capoušek David 1999    4,05 Sokol Hradec Králové
Tyč muži         6 Kratochvíl Ondřej 1993  3,90 Sokol Opava
Tyč junioři       2 Halíř Pavel 2000            3,90 Sokol Hradec Králové
Tyč žáci          1 Hajzler Mario 2004         3,45 AHA Vyškov
Tyč žáci          2 Krček Jan 2005             3,45 Sokol Opava
Tyč dorostenci 3 Celta Martin 2002         3,30 Sokol Opava
Tyč dorostenci 4 Krejčí Jiří 2003             3,15 Sokol Hradec Králové
Tyč žáci mladší 1 Vajda Jakub 2006         3,00 Sokol Opava
Tyč žáci          3 Vintera Kryštof 2005     2,40 AHA Vyškov
Tyč žáci          4 Berger Denis 2005        2,25 SSK Vítkovice
Tyč muži           Stuchlík Michal 1993      NM Sokol Opava
Tyč junioři         Kremser Adam 2001      NM Dukla Ban.Bystrica
Tyč muži           Červinka Václav 1994     NM Týniště nad Metují

pořadí tyč ženy :
Tyč žačky         1 Joannidu Niki 2004          3,76 SSK Vítkovice      český rekord žákyň
Tyč dorostenky 1 Písková Lucie 2003          3,45 SSK Vítkovice
Tyč juniorky      1 Šustáková Zuzana 2000   3,30 Sokol Opava
Tyč ženy          1 Tomášková Karolína 1999 3,15 Sokol Hradec Králové
Tyč dorostenky 2 Paťavová Natálie 2003     3,15 SKM Valašské Meziříčí
Tyč juniorky      2 Škrobánková Sára 2001   2,85 Sokol Opava
Tyč ml.žačky     1 Hanáková Adéla 2006      2,70 SKM Valašské Meziříčí
Tyč dorostenky 3 Čamlíková Kateřina 2002   2,70 AHA Vyškov
Tyč žačky         2 Ondračková Julie 2004     2,55 SSK Vítkovice
Tyč ženy          2 Hubáčková Denisa 1996   2,55 AHA Vyškov
Tyč ml.žačky     2 Picmausová Tereza 2006  2,10 SSK Vítkovice
Tyč žačky         3 Račanská Tereza 2005     2,10 AHA Vyškov
Tyč přípravka    1 Kermesová Lucie 2009     1,95 SSK Vítkovice
Tyč přípravka    2 Lesáková Michaela 2009    1,95 Sokol Opava
Tyč ml.žačky       Suchomelová Alžběta 2007 NM AHA Vyškov


Ředitel závodů : Ing.Jiří Lesák
Hlavní rozhodčí : Marta Kovářová

 

Závody proběhly za zamračeného počasí, bez zranění.
Sice bez hvězd, ale byla to výborná akce pro mladé tyčkaře a pro nadšence
nejen z Opavy, ale i z Čech, Moravy, Polska a Slovenska.


Sokolský všestranný trojboj dětí do 11 let - pořadí  body(trojskok-sedy-přek.běh)
trojboj OV ml.žáci 1 Jarma Jan 2010                     1324 5,78-77-13,46
trojboj OV ml.žáci 2 Šprinz David 2009                  1063 5,23-60-13,53
trojboj OV ml.žáci 3 Škuta Dominik 2013               392 2,93-36-22,19
trojboj OV ml.žáci 4 Binar Ondrášek 2015              330 3,11-27-29,05

trojboj OV ml.žákyně 1 Lesáková Michaela 2009     1514 5,47-96-12,99
trojboj OV ml.žákyně 2 Kermesová Lucie 2009       1331 5,85-74-13,20
trojboj OV ml.žákyně 3 Perun Kristýna 2008          1299 5,95-69-13,17
trojboj OV ml.žákyně 4 Duongová Tereza 2008      1102 5,92-61-14,32
trojboj OV ml.žákyně 5 Hanousková Eliška 2011       817 4,07-61-16,67
trojboj OV ml.žákyně 6 Rozsíval Elen 2012              786 3,74-63-19,15
trojboj OV ml.žákyně 7 Celtová Albínka 2012          773 4,17-55-16,30
trojboj OV ml.žákyně 8 Kovářová Anička 2013         676 3,80-51-21,96
trojboj OV ml.žákyně 9 Šprinzová Sofie 2015          420 2,72-42-59,20

bodování dle pravidel Odznaku všestrannosti olympijských vítězů Rob.Změlíka a Rom.Šebrleho

 

bench pro příchozí                  kg
benchpress 1 Novák Michal     125
benchpress 2 Jezný Matěj       117
benchpress 3 Vojvodík Matyáš 110