Zveme žactvo, přípravku i další zájemce o atletický trénink v unikátním přírodním amfiteátru na Tyršově stadionu

Datum a prezentace :   Úterý 18.května 2021 přihlášky od 15 hodin

Pořadatel : SOKOL Opava,Tyršův stadion,B.Němcové 22, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ČASOVÝ POŘAD

15.30         tyč mladší žákyně          

16.30         tyč dorostenky

17.30         tyč starší žáci

18.30         tyč muži

 

Upozornění pořadatele dle vlád.opatření na COVID:

  Kontrolní tréninková exhibice pro třicet atletů do sokolských dlouhodobých tabulek, která není amatérskou soutěží a je mimo statistiku ČAS. Všichni musí doložit antigenní test před 72 hodinami nebo očkování či potvrzení lékaře o prodělání nemoci COVID v předešlých 3 měsících.

Šatny :
    V prostoru tělocvičny Tyršova stadionu nebudou otevřeny. WC je v budově SOU stavebního.

Jiří Lesák      rozhodčí

Datum : Úterý 11.května 2021

tyč dorostenky -  Klotková Karolína (05) 290cm , Kasanová Eva (05) 250cm , Vladařová Kateřina (08) 220cm

tyč muži  - Holek Jakub (95) 440cm  ,  Krček Jan (05) 385cm

600m ženy - Malíková Barbora (01) 1:28,11min , Klapuchová Marie (03) 1:42,60min , Bačinová Viktorie (03) 1:45,99min

                Šavrdová Valerie (04) 1:46,13min , Fajkusová Adéla (05) 1:47,05min , Bittnerová Michaela (03) 1:48,67min

                Nováková Natálie (07) 1:55,50min , Valíková Eliška (07) 1:56,34min , Steuerová Sofie (07) 1:57,95min

               Kolenovská Lenka (07) 2:00,47min , Králová Linda (06) 2:01,05min , Hudečková Anna (08) 2:01,18min

              Schlischková Veronika (05) 2:08,02min , Kubicová Bára (05) 2:14,03min , Martínková Lenka (05) 2:14,05min

                Gurecká Anna (05) 2:28,52min

600m muži - Kaštovský Filip (99) 1:22,68min , Boček Radim (99) 1:23,64min , Knitl Jakub (03) 1:25,63min

                  Knybel Radek (01) 1:26,54min , Klapuch Marek (03) 1:27,51min , Fajkus Lukáš (07) 1:50,87min

                  Neudorfler Jan (08) 1:51,68min

5000m muži   -   Pospíšil Petr (79) 19:46,33min

Oštěp 600g - Šindelář Josef (06) 51.21m , Vlčková Julie (05) 28.08m , Teichmannová Marie (07) 26.42m

Koule 5 kg - Vláčil Ondřej (04) 17.08m

Koule 6 kg - Káňa Michal (03) 12.93m

Koule 4kg - Šindelář Josef (06) 11.69m , Malinková Beata (03) 8.61m

Disk 1.75 kg - Špilháček Michal (03) 36.64m , Káňa Michal (03) 30.03m

Disk 1.5 kg - Vajda Martin (04) 50.39m , Vláčil Ondřej (04) 43.87m

Disk 1 kg - Šindelář Josef (06) 39.54m , Vlčková Julie (05) 22.98m

Kladivo 6 kg - Špilháček Michal (03) 55.27m

Kladivo 5 kg - Vajda Martin (04) 65.15m

Kladivo 4 kg - Prunéřov Sára (03) 32.95m , Malinková Beata (03) 31.36m , Šindelář Josef (06) 29.42m

Kladivo 3 kg - Vlčková Julie (06) 21.42m

Datum  :  Úterý 27.dubna 2021

5000m muži          Petr Pospíšil  19:03,54min

Tyč žákyně        Veronika Mertensová 246cm, Anna Bednářová 156cm

Tyč mladší žákyně       Michaela Lesáková 221cm, Kateřina Vladařová 206cm

odkaz na zapojení do dalšího kola turistické soutěže Moravskoslezského kraje 

 https://skola-opava.cz/krokem-sokolim/